Krémová hydratační rtěnka YVES ROCHER 12 Rose Ispahan - recenze

11:59

Ahoj krásky,
když jsem se prohrabávala svojí krabicí s mými líčícími pomocníky, spatřila jsem tuto rtěnku. Přiznám se, že jsem na ni úplně zapomněla a do dnešního dne jsem ji použila snad jen dvakrát. Teď mám ale v plánu vše napravit, dát ji do popředí a samozřejmě vám na ni napsat recenzi :)


Tuto rtěnku jsem dostala jako dárek společně s rtěnkou od Dermacolu Lip Seduction, kterou většina z vás určitě zná. Jelikož mě designově rtěnka od Dermacolu naprosto uchvátila (a co teprve ten způsob otevírání), rtěnce od Yves Rocher jsem nevěnovala takovou pozornost. Až teď :)

Charakteristika
Jak už jsem řekla, rtěnka je od značky Yves Rocher. Je charakterizována jako krémová a hydratační rtěnka. Tyto dvě vlastnosti mohu potvrdit.

Konzistence a složení
Rtěnka je na rtech příjemná, nikde nestéká a díky zkosenému konci se hezky a přesně aplikuje. Velké plus dávám i tomu, že vám neslepuje rty. Kdybychom se na rtěnku chtěli podívat hlouběji, našli bychom v ní blahodárné účinky z bio sezamového oleje.


Odstín
Vlastním odstín 12 ROSE ISPAHAN. Jedná se o růžovo-červený odstín, který patří mezi ty tmavší a výraznější barvy. Celá škála odstínů u těchto rtěnek je postavená na odstínech růžové, červené a oranžové. Takže pokud máte rády takové odstíny, můžete si vybrat. Stačí kliknout na odkaz :)


Výdrž
Výdrž této rtěnky bych odhadovala tak na 3-4 hodiny. Měla jsem ji na jedné akci a zhruba po této době ztratila na intenzitě a bylo potřeba ji trochu poupravit.

Balení
Co se týče balení, patří mezi ty klasické. Tmavě modré plastové víčko v kombinaci se stříbrným obalem rtěnky se mi líbí.

Kde ji sehnat a za kolik
Rtěnku seženete na stránkách www.yves-rocher.cz. Za rtěnku zaplatíte 265,-, momentálně je však v akci za 199,-

Hodnocení
Rtěnce dávám 4 body z 5. Celkem mě zklamala její výdrž, za tu cenu bych očekávala něco většího. Kdo má rád tmavé odstíny na rtech i během dne, určitě nebude zklamaný, já osobně mám přes den raději přirozenější rty a tuto rtěnku bych využila spíše večer a to na nějaké party nebo plesy.
4 z 5

You Might Also Like

0 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová