Líčení pro modré oči podle blogerky Deni Veveričky

12:17

Ahoj krásky,
v dnešním postu bych vám chtěla ukázat jedno z líčení určené pro modré oči. Toto líčení se před několika málo dny objevilo na blogu blogerky Deni veveričky, kterou  mnohé z vás jistě znáte pro její úžasné líčící tutoriály nebo pro ukázky různých líčení. Na její blog chodím velmi ráda a nechávám se inspirovat pro vytvoření dalšího líčení. Jelikož jsem na Vánoce dostala pod stromeček modré stíny Color Tattoo a zatím jsem je moc nevyužila (pouze na linku), rozhodla jsem se, že Danielky líčení vyzkouším. Nerada bych totiž nechala stíny jen tak ležet v krabičce. A takhle to dopadlo.

Líčení se mi moc líbí. Modré stíny (konkrétně tyto color tatoo) nemohu použít na celé víčko protože to vůbec nevypadá hezky a připadám si, jak nějaká divoženka, co doteď pobíhala po lese :D Divné přirovnání, já vím. Každopádně s tímto líčením bych neměla problém na ulici vyjít :)

Líbí se vám líčení?
Krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Mne se libi moc, ta modra tomu dodava smrnc a pritom to pusobi uhrancive, ale ne zmalovane a ta linka cerna je super :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji zlatí, sice se mi to nepovedlo tak, jako Danielce, ale líbí se mi to :)

   Vymazat
 2. Mě se to taky líbí, hlavně ta modrá která to pěkně rozzářila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezké, povedlo se ti to skvěle.

  OdpovědětVymazat
 4. By mě zajímalo jak dokážeš vytvořit tak precizní a krásnou linku....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárinko moc děkuji :) Já ti ani nevím, jestli to jsou léta praxe, nebo že by geny? Můj pradědeček byl umělec, malíř, tak třeba jsem po něm něco zdědila :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová