LIP GLOSS by H&M - recenze

15:21


Ahoj krásky,
přináším vám další recenzi na dáreček, který jsem obdržela ve swapu od kkissinky. Tentokrát se jedná o lesk na rty z H&M. Musím říct, že doposud jsem tam kosmetiku nenakupovala. Moji pozornost si vždy získalo zlevněné zboží (hlavně boty :D) a bižuterie. Teď už ale vím, že až příště tento obchod navštívím, tentokrát se zaměřím i na kosmetiku.
Vlastním lesk na rty "LIP GLOSS" v odstínu OH LA LA. Musím říct, že úplně stejné byly moje reakce, když jsem lesk poprvé spatřila. Andrejka se mi úplně trefila do vkusu. Na rtech lesk vytvoří nádhernou růžovou barvičku, která nijak neřve a s klidným svědomím se dá nosit. Lesk nijak nelepí ani neteče. Nachází se v delší tubičce, která je zakončena skvělým štětečkem, díky kterému lesk nanesete přesně tam, kam chcete. Tomu dávám velké plus! V lesku se nachází maličké třpytky, které ale nijak nenarušují "oh la la" efekt na vašich rtech.
S leskem jsem moc spokojená a věřím, že toto rozhodně nebude moje první ani poslední tubička. Lesku dávám 5 bodů z 5.

5 z 5

Máte s tímto leskem zkušenosti? Jak hodnotíte kosmetiku z H&M?
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. tento som mala ale niekde som ho stratila je fakt super ! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ten odstín vypadá skvěle!:) já jsem se rozhodla vyzkoušet nude paletku očních stínu z h&m a jsem taky moc spokojená :)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová