Modrá je dobrá, už je to tak!

10:08

Ahoj krásky,
jak si užíváte poslední volný den víkendu? Mě od zítřka opět nastane škoda. Angíny jsem se po čtrnácti dnech zbavila celkem bravurně a teď mě čeká jedno velké dopisování a doučování různých látek. "Jupí"! Zbývá ještě otázka, zda se do školy vůbec dostanu protože to u nás před domem vypadá, jako někde na horách. Všude bílo, silnice neprohrnuté a všude mraky sněhu. Když jsem s mým tátou jednoho mrazivého dne málem skončila v příkopě s autem a čekali jsme na silničáře, než přijedou pomoct dvěma zašprajcnutým kamionům, kvůli kterým jsme museli strhnout řízení, bylo nám řečeno, že pánům silničářům trvala cesta tak dlouho, protože čekají na jaro :D No, to je teda super.

Co ale v dnešním článku půjde. Mám tu pro vás fotečku mého modrého líčení, které jsem vám tu už jednou ukazovala. Nevím, jak to, ale modrá se mi poslední dobou začala hodně líbit a nebojím se ji použít i v líčení. Dříve jsem se neodvážila použít tyto  tyrkysové color tattoo na víc, než na linku, ale teď mi nedělí problém dát je na celé víčko a trochu si s nimi vyhrát :)


Snažím se místo černé nebo jakékoliv tmavé barvy používat nějaké neutrální nebo světlé barvičky, když už tedy nám to jaro má klepat na dveře (u nás to zatím teda moc nevypadá :D), ale moc mi to nejde. Nějak nemohu odolat kouřovému efektu a dramatickému vykreslení oka. Budu muset trénovat. Momentálně čekám na balíček se dvěma paletkami očních stínů od MUA, takže až příjdou, rozhodně se budete moci těšit na další ukázky líčení a rozhodla jsem se, že se plně pustim do líčících návodů. Nejspíš to bude převážně obrázkové návody, ale jakmile se naučím točit a stříhat videa, nebudete o ně ošizeni ;) 

Na závěr bych jen řekla, že mám v plánu udělat něco, co až moje máma zjistí, nejspíš ji povezou  nohama na před. Jde pouze o jeden experiment na mě a už teď jsem moc zvědavá, jaké to bude :) Zatím to prozrazovat nebudu, ale ihned jak tu věc uskutečním, uvidíte fotky ;) 

Málem bych na to zapomněla, ale dnes budu ukonačovat giveaway, ve které jste mohly získat dva odstíny laků od NYC. Budu vybírat dva výherce a dnes v 20:00 se tu objeví výsledky! Takže kdo by měl ještě zájem se do soutěže zapojit, má poslední možnost. Přihlásit se je možné TADY!


Mějte se krásně a užijte si zbytek neděle!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

  1. líčení vypadá moc hezky:) tyto tyrkysové CT stíny mám taky.. a jak píšeš, zatím jsem si troufla pouze na linku, ale uvidím.. třeba se odvážím:)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová