Moje cesta za lepším životním stylem

12:00

Ahoj krásky,
Tumblr_mhfwb8mk6d1rxuojso1_500_largejak si užíváte víkend? Jak jsem se zmiňovala v předchozím článku, ležím doma s antibiotiky a ovladač od televize nepouštím z ruky. Od pondělí mi začínají jarní prázdniny, které já strávím v posteli. "Paráda"! :-/ Co víc si přát. Každopádně jsem se v tomto článku chtěla zmínit o tom, jak jsem se vydala po cestě za lepším životním stylem. Nevzpomínám si, že bych tu na nový rok psala nějaké předsevzetí nebo se o tom zmiňovala, takže vám o tom něco napíšu teď.


Žádné novoroční předsevzetí jsem si nedávala, Nedala jsem si pevné číslo, kolik bych si přála zhubnout ani jsem si natvrdo nezakázala nějaké potraviny. Můj největší problém spočíval v tom, že jsem byla schopná celý den vůbec nejíst a vydržet to až do druhého dne, nebo nejíst přes celý den a večer si dát první jídlo. Špatně, já vím. Právě z tohoto důvodu jsem se chtěla začít stravovat správně a pokud možno, co nejzdravěji. Co se týče mého pitného režimu, ten stál taky za pendrek. Byla jsem schopná vydržet celý den o několika doušcích vody a večer jsem usínala s nesnesitelnými bolestmi hlavy. Tohle už je ale minulost.

Už delší dobu sleduji jednu moc milou a příjemnou slečnu, která je takovou odbornicí na zdravý životní styl a díky ní se mi konečně začalo v tomto směru dařit. Kamilku Hrbáčovou určitě většina z vás zná. Na jejím blogu můžete najít spoustu skvělých tipů na výborné a hlavně zdravé recepty. Po tom, co jsme si vyměnili několik emailů, kde mi Kamilka dala velmi užitečné rady, jsem byla připravena na tu dlouhou cestu, která se přede mnou všelijak kroutí.

Veškeré poznatky, které jsem v této oblasti získala jsem zpracovala do článku pro web Krásná.cz, takže až se článek na webu objeví, rozhodně vám ho sem dám, aby jste si ho mohli přečíst.

Jak tedy začala moje cesta k lepšímu životnímu stylu? Především tak, že jsem se já sama odhodlala se sebou něco dělat a zlepšit svůj životní styl k lepšímu. Začala jsem se stravovat pravidelně, což jsou malé porce po třech hodinách, zapojila jsem i více ovoce a zeleniny, snažím se hodně pít čistou vodu, nezapomínám ani na maso nebo luštěniny a samozřejmě tmavé pečivo. Sladkému a nezdravým potravinám se mi zatím daří vyhýbat, každopádně také někdy "zhřeším". S tím vším jsem začala tuším 4. 1. 2013 a k dnešnímu datu mám dole prosím pěkně krásná 3 kila :) A musím říct, že se mi tento životní styl začíná líbit čím dál víc a celkově se i já cítím lépe :) Nezapomínám ani na cvičení. Nejčastěji dělám dřepy, sedy lehy a snažím se praktikovat rychlou chůzi :)

Mějte se krásně!
Vaše A.


You Might Also Like

15 komentářů

 1. Jsi velká šikulka a k třem kilům ti gratuluji, především ale jak se ti daří dodržovat. Odhodlání je skvělý věc, jen tak dál!:*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eli moc díky :-* Snad mi to vydrží ;)

   Vymazat
 2. hlavně se dokopat k prvnímu kroku, že? :)
  krásný článek, držím palečky aby ti to šlo i nadále!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a doufám,že se brzy uzdravíš! ovoce jistě pomůže:P

   Vymazat
  2. Kamilko, moc děkuji :-) Přesně, jak říkáš, hlavně se k tomu vůbec dokopat :)

   Vymazat
 3. Gratuluji k -3kg. Je to super pocit, viď? Lepší než se ládovat čokoládou a dorty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Šári, přesně tak :) Snažím se sladké (čokolády, dortíky) měnit za ovoce :) ;) a zatím se mi daří

   Vymazat
 4. Téda.. 3 kg dole za měsíc to je super :). Gratuluji a držím palce aby se ti to dařilo dále! ;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Marti, bylo by fajn kdyby to šlo tak hezky dále :)

   Vymazat
 5. Gratulujem :)) Určite si spravila dobre, že si sa do toho pustila. Zdravé jedlá je jedna radosť si pripravovať. Držím palce aj nadalej ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Lucinko, skutečně mě to chytlo a baví mě to! :) Snad takový úspěchů zaznamenám ještě hodně :)

   Vymazat
 6. Tak Kamilka je šikovná :).
  Gratuluji!

  OdpovědětVymazat
 7. Páni, myslím že taky začnu jíst víc zdravě :D i když jako já jim hodně ovoce a zeleniny, protože mi chutná, ale hodně sladkostí taky :/ :D Držim palce ať ti to vydrží co nejdéle ;) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Jackeline, tento způsob stravování se mi líbí, takže si myslím, že s tím jen tak neskončím ;)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová