(Ne)tradiční Valentýnské líčení

09:07

Ahoj krásky,
dnes tu pro vás mám ukázku jednoho líčení, které by se dalo využít třeba na Valentýna. Hlavní v tomto líčení je určitě červený stín, který jsem použila do středu víčka. Hrozně jsem si oblíbila vykreslování tmavými stíny, takže se není čemu divit, když jsem ho použila i teď :) Myslím si, že by se toto líčení dal vzít třeba i na nějaký ples, pokud by jste na sobě měli nějaké červené šatičky. Když jsem se do líčení pouštěla, ani jsem neměla představu, jak by líčení vlastně mělo vypadat, ale celkový výsledek se mi líbí :)


Druhé líčení jsem pojala trochu netradičně. Nevím, zda by si v této lince se srdíčkem troufla některá z nás vyjít ven na ulici, nebo dokonce na nějakou schůzku. Nejspíš ne, ale nápad je to myslím dobrý a mě se líbí :) Ráda bych vyzkoušela kompletní líčení (obě oči, make-up, rty...) ale vzhledem k tomu, že jsem včera byla po dlouhé době navštívit svoji paní doktorku, která mi nasadila antibiotika a nařídila mi do středy nevytáhnout paty z postele, fotky by nejspíš nevypadaly nijak vábně.


Líčení jsem zkoušela asi v deset hodin večer, takže focení se neobešlo bez blesku. Raději fotím přes den a bez něj, protože umělé světlo dokáže udělat s fotkami neplechu. 

Ještě jsem se vás chtěla na něco zeptat skrz Valentýnské líčení. Zvolili by jste na nějaké rande tmavé a výrazné rty? Rudou nebo červenou rtěnku mám hrozně ráda, jen si říkám, že kdyby nějaká slečna měla dát svému protějšku na schůzce pusu, nevím, zda by se mu líbilo že budou mít stejný odstín rtěnky :D Osobně bych se při Valentýnském líčení raději zaměřila na oči a rty nechala přirozené. Toť můj subjektivní názor :)

Líbí se vám líčení?
Mějte se krásně!
Vaše A. 


You Might Also Like

8 komentářů

 1. To je krásné. Já bych i s tím srdíčkem klidně chodila. Jen v mém podání by se asi podobalo červeno-černém fleku. Ty oči působí úplně magicky.
  Veru, prosím tě. Jsem, nebo nejsem tvůj pravidelný čtenář? Pořád dávám sledovat a příspěvky se mi v seznamu nezobrazují. Tak vůbec nevím, kde je chyba...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Šárinko :) Já mám za to, že jsi mým pravidelným čtenářem protože jsem tě několikrát v tom postranním panelu viděla, ovšem teď tam tu tvoji ikonku nemohu najít :(

   Vymazat
  2. Do prčič. Tak já se zase zkusím připojit, ale nějak to blbne, tak nevím jestli se mi zadaří. To mě teda pěkně štve. Zrovna tebe tam chci mít!

   Vymazat
 2. Teeeda kocko, to se povedlo , super napad :-*

  OdpovědětVymazat
 3. awww very beautiful makeup! love the eyes

  join my giveaway?
  jessillesilv.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. očká sú krásna, ja by som síce volila inú farebnú kombináciu, lebo červená s čiernou spartakovsky :D

  OdpovědětVymazat
 5. tak to je úžasný, co máš za řasenku? :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová