úterý 5. února 2013

Řasenka Super SHOCK od Avonu - recenze

Ahoj krásky,
přináším vám další recenzi na řasenku, kterou  jsem obdržela na Vánoce. Musím říct, že už jednou jsem řasenku tohoto typu měla, byla to také jedna z řady SHOCK, pouze měla leopardí design.


Co se avonu týče, někdo ho miluje, někomu nevadí a jiní ho zase nenávidí. Já jsem tak někde mezi. Nedá se říct, že bych tuto značku kdo ví jak milovala nebo nenáviděla, ale díky tomu, že je teta Avon Lady se u nás sem tam nějaký ten katalog vyskytne a když se mi nějaká věcička líbí, tak si ji objednám.

Teď už ale k samotné řasence. Jak jsem tu už psala, s řasenkou tohoto typu už nějakou zkušenost mám. Ta je kladná. Předchozí řasenka mi nelepila řasy k sobě, hezky je oddělila a také natočila.Ovšem od té doby, co se z mých chudinek staly hezké řasy, je celkový výsledek ještě lepší. Má o něco větší kartáček, než normální řasenky, ale to mi nedělá žádný problém. I tak se mi s ní zachází dobře (je mi jasné, že někomu to vyhovovat nemusí).

Hodně se mi líbí obal řasenky. Červená a zlatá jsou prostě vánoční barvičky, takže lépe to výrobci už ani vymyslet nemohli :)

Máte s touto řasenkou nějakou zkušenost?

5 komentářů:

 1. Řasenka se mi hodně líbí...obal má opravdu skvělý..a řasy se mi také líbí, že nejsou slepené.

  OdpovědětVymazat
 2. Tuto řasenku nemám, ale od Avonu mám takovou fialovou, nevím jak se jmenuje, ale vyhovuje mi... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem jí v katalogu viděla a jak se tak koukám, tak dělá hezké řasy.

  OdpovědětVymazat
 4. dostala jsem ji k Vánocům, ale ještě jsem ji ani neotevřela :) obal se mi hodně líbí ;)

  Nicol

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, řasenku mám a používám, jediné co mi na ni vadí je, že se mi po pár hodinách po nanesení obtiskuje na víčko, pod obočí nebo jak to napsat :) Jinak dělá krásné řasy. Hezký den S.

  OdpovědětVymazat