*SWAP* with kkiss*

14:34

Ahoj krásky,
dnes tu pro vás mám článek o mém prvním swapu, na kterém jsem se domluvila s krásnou a milou slečnou, blogerkou Andrejkou, kterou můžete znát pod přezdívkou kkiss*


O swapu, jako takovém, jste už nejspíš slyšeli. Pro ty z vás, co by o něm ale nevěděli, jedná se o to, že se dvě slečny domluví na tom, že swap uspořádají. Většinou to jsou slečny z různých zemí nebo kontinentů, ovšem mě úplně stačí, že jsem byla schopná se domluvit s někým z Čr. Když už se tedy slečny domluví, je třeba si upřesnit co si pošlou, jestli nějakou dekorativní kosmetiku, tělovou kosmetiku, něco na vlasy..Může se ale jednat i o nějaký časopis nebo sladkosti. Fantazii se meze nekladou. Pak stačí upřesnit si počet věcí a cenu, do které by se veškeré věci měli vejít a můžete utíkat s balíčkem na poštu :) 


Na poště na mě čekal tento krásný červený balíček :) 
Andrejka si s balením dala skutečně záležet

Po rozbalení na mě čekala krásná krabička s andělskými
křídly, dva nádherné dopisky a zabalené jedno překvapení :)
Zbytek se skrýval v krabičce :) ;) 

Byla jsem moc ráda, když Andrejka moji nabídku na uspořádání swapu přijala. Po tom, co jsem si s ní vyměnila několik sálo dlouhých emailů jsem byla přesvědčená o tom, že ona je ta pravá :D Zní to možná divně, ale skutečně jsme si víc než podobné. Jsem sice brunetka a ona blondýnka, ale ve všem ostatním jsme za jedno! Teď už ale k samotnému swapu :) 

S Andrejkou jsme se domluvili, že si pošleme celkem pět věcí plus jedno překvapení. Mezi těmi pěti věcmi se mělo objevit něco na vlasy, nehty, rty, oči a tělo. Cenově by se balíček měl pohybovat mezi 200,- až 300,-. Jsme přeci jen studentky a nejspíš by nemělo cenu si posílat drahou kosmetiku. Jde přeci o to, té druhé udělat radost. No ne? 

Na Andrejčin balíček jsem se nemohla dočkat! Balíčky jsme si posílali v pondělí a obě jsme doufali, že brzy přijdou. Když dorazily, obě jsme byly neskutečně šťastné! A teď se pojďte podívat, co se v balíčku skrývalo. Andrejka mi každý výrobek jednotlivě popsala na papírek, kde mi na každý výrobek složila rým :D Hrozně originální a hrozně se mi to líbí :-)


Dopis pro mě a popisky k výrobkům :) 

Úžasné stříbrné balíčky na mě vykoukly po otevření krabičky :) 

Jako první na mě čekalo něco na oči. Byl to set na obočí. Jak ta krásná blondýnka mohla vědět, že na něj mám zálusk, ale ještě jsem se nedostala k tomu si ho koupit? :D Teď už ho mám :)


Až pozvedneš své obočí ať se světy druhých to zatočí :)

Další dáreček, který na mě čekal byl lesk na rty z H&M. Kosmetiku z H&M jsem chtěla vyzkoušet už dlouho a konečně mám možnost. A to jen díky Andrejce :) 

Sama ho miluju proto i tobě ho daruji :) Jůůůů :) 
V balíčku číslo 3 jsem objevila nádherný růžový skládací hřebínek se zrcátkem do kabelky. Je až šílené, jak se mi Andrejka trefila do vkusu a "vyčmuchala" co zrovna potřebuji :D

Pomocník do kabelky na tvé vlásky, aby ti
cucky nepůsobily žádné vrásky :) 
Z červeného láčku na nehty jsem měla také ohromnou radost. Červené není nikdy dost a když dnes máme ten Valentýn :) 

Když blíží se ten Valentýn, snad jahůdkovou
na nehty tě potěším 


Dále jsem obdržela úžasný sprchový gel, na jehož zadní části byla přilepená maska na obličej, jak řekla Andrejka "blátíčko". Už se  těším, až obě věcičky vyzkouším :) 

Něco co pořádně pění a nad
jeho vůni není :) 

I když vábně nemusí to vypadat,
mělo by se to o tvoji pleť postarat :)
V poslední řadě jsem rozbalovala překvapení, která měla každá z nás uvážit podle svého. Musím žalovat! Andrejka nedodržela pravidla! :D Přibalila mi o dvě věci víc! No počkej blondýnko, v příštím swapu tě trunfnu :D Dostala jsem krásný neonový náramek přátelství, srdíčko na klíče, které jsem si na ně hned přidělala a úžasnou tužku s vějířkem na ovívat :) Parádní dárečky. Moc děkuji. 

Srdíčko pro štěstí nos stále u sebe, ať nedělí
mě velká dálka od tebe :)

Protože srdíčko na klíče pro štěstí
nestačí, posílám žlutý neonek (náramek)
přátelství.

Ve stresu rozevři "pacičky" oviň
se a budou samé jedničky :) 
Za všechny tyto věcičky jsem Andrejce hrozně moc vděčná! Ani neví, jakou radost mi s nimi udělala a už teď jsme domluvené na Swapu č. 2, který bychom chtěli udělat více osobnější, abychom se tak nějak lépe poznaly :) Můžete se tedy těšit na pokračování ;) 

Všechny dárečky pohromadě :) 

Na závěr bych chtěla Andrejce za vše moc poděkovat, udělala mi všemi dárečky ohromnou radost a doufám, že se nám splní vše, na čem jsme se domlouvali :-

You Might Also Like

4 komentářů

 1. krasne vecicky. pekne ti to pripravila.

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherná Swap :) A takové práce s tím :)

  OdpovědětVymazat
 3. Podarené veci, ktoré potešia určite každé jedno dievča/ženu :)

  Nikkienka

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová