Tea time

08:26

Ahoj krásky,
tak jak jste vykročili do nového týdne? Musím říct, že já ani moc dobře ne. Ráno jsem se probudila s ne moc příjemným škrábáním v krku a za žádnou cenu jsem se nemohla vyhrabat z postele. Nakonec mě donutil čas, kterého mi do odjezdu autobusu moc nezbývalo. Doufám, že mě nějaká nemoc neskolí, protože všichni u nás doma si nějakou chřipkou už prošli. Právě proto, se snažím pít hodně čajů (neslazených) a cpu do sebe hodně ovoce abych v sobě měla nějaký ten vitamín. Nerada bych příští týden proležela v posteli, když už mám ty jarní prázdniny. Za tu dobu bych chtěla přidat hodně věcí na blog, ať už recenze, nebo různé návody na líčení nebo na účesy.


Přeji vám krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. snad škrábání brzy přejde:)! čajíky určitě pomůžou:)
  mšj dr hezky!

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem tedy nemoci podlehla a udělám si ještě dva týdny volníčko:D a ne že bych se tomu nějak moc bránila:D

  OdpovědětVymazat
 3. Mě chřipka chytila minulou sobotu ale jen na 3 dny, no a včera zase, horečka, kašel a podme :/ tak se dopuj vitaminama :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to mě mrzí, ať se ti brzy udělá lépe:)

  OdpovědětVymazat
 5. Mě sice nechytla chřipka ale měsíc sem si hezky poležela v nemocnici.. tak si nevybereš. Tea time mi připomněl, že je čas na kávu !:D :) I tobě krásný den. :(

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj,
  no u mě ten týden vůbec nezačal dobře :) Včera jsem dostala 4 z chemie, začalo mi být blbě a večer se semnou rozešel můj kluk, takže jsem celou noc nespala a teď jsem ve škole, máme informatiku a já jsem totálně mrtvá..))
  Tak snad bude líp a ty snadn neonemocníš :))

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová