Training day

10:37

Ahoj krásky,
pokud právě čtete tento článek, který bude spíše informační, chci jen říct, že je přednastavený. Dnešní den toho na mě čeká celkem dost. Dopoledne bych si chtěla po dlouhé době pořádně zaběhat s Kettlerem. Nejedná se o žádného pána :D ale o skvělý běžící pás, který je u mé babičky. K ní jsem se mimochodem asi na 3 dny přestěhovala, protože doma mě to za těch 14 dnů, co jsem léčila angínu, omrzelo. Většinou se snažím na něm vydržet minimálně 45 minut, během kterých běžím nebo rychle jdu.


Odpoledne ale musím domů. Rodiče se chystají na ples a já se ocitnu opět v roli kosmetičky a kadeřnice. Pro mámu jsem vymyslela parádní účes, takže pokud se mi podaří tak, jak bych chtěla, můžete se těšit na fotky. Co se týče líčení, o tom zatím moc velkou představu nemám. K černým šatům můžete vzít téměř cokoliv, takže snad mi něco "blikne" v hlavě.

Také musím na poštu, protože tam na mě čeká nový Ladybox ke zrecenzování. Můžete se tedy těšit na moje reakce, názory a fotky :)


Večer se opět vracím k babičce a tentokrát bych se chtěla zaměřit ještě na cvičení, přesněji na bříško. Potom bych to viděla na pořádnou sprchu a udělat si čas pro sebe. Plánuju vyzkoušet několik pleťových masek co mám doma, takže si s babi otevřeme lahev červeného, hodíme nožky nahoru a budeme relaxovat :)

A jak plánujete dnešní den prožít vy?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. No ty to máš hezky naplánovaný! :)
  Na pásu bych si taky chtěla zaběhat, ale jelikož ho nemáme, ani bysme ho neměli kam dát, tak čekám, až se udělá hezky a já budu chodit běhat! :)
  Naši jdou taky dneska na ples, takže tu bude klídek! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také bych běhala venku, kdyby tam nebylo tak škaredě :(

   Vymazat
 2. Ahoj! :-) Bola by som rada, keby si navštívila môj blog. Môžeš sa stať i mojou followerkou, čo by som sa veľmi potešila :-) - http://luciapodmanicka.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký plán. Užij si to! Hlavně chvíle s babičkou.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová