Voláme jaro s lehkým jarním líčením

12:00

Ahoj krásky,
také si tak přejete, aby už bylo jaro? Já moc! Chladných a sychravých dnů už mám plné zuby a už chci konečně veškeré zimní bundy schovat do skříně a vyměnit je za parádní sáčka a lehké bundičky. Dnes tu pro  vás mám jeden nápad na jarní líčení.

Kdesi v nějakých módních trendech pro jaro 2013 jsem se dočetla, že velký comeback budou mít veškeré odstíny růžové, takže jsem tuto barvičku použila i v líčení. Do vnitřního koutku oka jsem použila tělový oční stín (nejraději bych tam dala žlutou, ale v paletě ji bohužel nemám :( ), na zbytek víčka jsem dala oranžovou a do banánku přišla již zmiňovaná růžová. Nechtěla jsem, aby byly barvy příliš výrazné, takže jsem se snažila je hodně rozetřít a zesvětlit, aby celkové líčení působilo lehce, svěže a jarně! Snad se mi to povedlo :)

Růžovo oranžové líčení :)

Říkala jsem si, že bych vyzkoušela i jinou variantu líčení. Hlavní v něm byla opět růžová, pouze jsem vynechala oranžovou a vyměnila jsem ji za tělovou růžovou. Aby líčení bylo o něco výraznější, na víčko jsem nakreslila i linku. Snažila jsem se, aby linka patřila mezi ty jemnější. Stejně se mi na konci koutku trošku rozjela :D Růžovou jsem nechtěla nijak výraznou, takže jsem ji rozblendila co to šlo. Ale celkový výsledek se mi líbí.

Jemné růžové líčení s černou linkou :) 

Každopádně jsem se dostala k závěru, že růžovou využiji hlavně v oblečení :)

Kterému líčení by jste dali přednost?
Krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

  1. Mně se asi víc líbí to bez linky. Je to takové opravdu jemné a přesně podle mého gusta. Jen já kdybych si dala tu růžovou ke spodním řasám, vypadala bych jako angorák.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Také bych asi volila to první :) S tou růžovou na spodním víčku jsem taky měla trochu strach, jak jsem nemocná tak mám oči červené i normálně :D

      Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová