Cosmetics NEW IN

09:12

Ahoj krásky,
jak si užíváte víkend? U nás už od rána svítí sluníčko, takže můj den je tím pádem hned o něco veselejší. Při této příležitosti bych se chtěla vrhnout do Velikonočního úklidu. Přítel mi na celý den odjel pracovně na Slovensko a na mě tedy bude, abych se ujala role ženy v domácnosti :) Umýt okna, utřít prach, převléct peřiny a vysát. Toto bude náplň mého dne.

Každopádně pro vás chystám několik kosmetických recenzí na výrobky, které mám nové. Recenze tedy zaplaví blog na několik dnů dopředu :) Těšíte se?

Také chci říct, že můj blog se pomalu, ale jistě, blíží k hranici 200 pravidelných čtenářů. Při této příležitosti pro vás mám připravenou další giveaway. A o co se bude soutěžit tentokrát? Na to si budete muset ještě chviličku počkat :)


Pokud jde o recenze, můžete se těšit na ukázku šesti výrobků značky Rossabella, na naše vlásky nám poslouží regenerační olej Shauma a lesk jim dodáme pomocí kůry pro získání lesku od Syossu, vyzkoušíme i řasenku od NYC, pleť vyčistíme čistícím gelem od Olay a nakonec se krásně navoníme vůní Guess Girl :) 

Přeji vám krásný den!
Vaše A. 

You Might Also Like

5 komentářů

 1. tolik pěkných nových věcí! :-)
  T.

  OdpovědětVymazat
 2. těším se na recenze produktů Rossabella, vypadají pěkně :))

  OdpovědětVymazat
 3. Na giveaway se těším! :) Gratuluju k tolika čtenářům :)
  Recenze napiš, produkty vypadají moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Můžu se na něco zeptat? :-) Ty bydlíš s přítelem? Na mě to tak totiž působí, že u něj doma trávíš víc času. :-)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová