Malý zázrak s placentou

15:57

Ahoj krásky,
dnes tu pro vás mám článek s mými zkušenostmi s jedním jelením lůjem. Toto nebude klasická recenze na výrobky, jak jste někteří zvyklí, ale v mém krátkém povídání se o tomto lůji dozvíte něco víc.

Regina Jelení lůj na rty s Placentou 3,1 gVše to začalo jednou nepříjemnou situací, která může beauty blogerku potkat. Exém nebo vyrážka! O mých suchých rukách jste si tu mohli přečíst několikrát, ovšem teď se mi začal extrémně vysušovat malíček na pravé ruce. Ano, jen malíček. Nechápala jsem to, vypadal, jako prst nějaké devadesáti leté babičky a byl i mírně nateklý. Z ničeho nic se mi na něm začaly dělat malé puchýřky, které praskaly a vytékala z nich čirá tekutina. Den na to puchýře zmizely a zase se mi začal prstík hodně loupat. Připadala jsem si jak had. Na jeden "zátah" jsem si téměř sloupla celý malíček.

Ruce jsem mazala vším možným, od různých mastiček, krémů a nezapomněla jsem ani na domácí sádlo. Nic nepomohlo a prst pořád zlobil. Ve škole si toho všimla moje spolusedící A., která chtěla abych jí to ukázala, jako zkušená doktorka si prst prohlédla a začala cosi lovit v tašce. Byla jsem zvědavá, co z ní vytáhne, protože nic neříkala a mlčky na mě jen zírala a culila se. Nakonec vylovila cosi v obalu, který mi hned připomněl balzám na rty. Vzala mi malíček a lůjem mi po něm začala jezdit. Věřte tomu nebo ne, A. mi prst už skoro vyléčila a to jen tím, že mi každý den přemázne prst tímto jelením lůjem s placentou od značky Regina.

Přiznám se, že dřív jsem o tomto výrobku vůbec neslyšela a pro jeho velmi dobré účinky, kterých jsem s nim dosáhla jsem se přinutila trochu víc se o něj zajímat. Jedná se tedy o balzám, který tvoří směsice tuků, vosků a olejů s placentárním výtažkem, který díky svým surovinám rostlinného a živočišného původu dosahuje výborných regeneračních účinků.

Seženete ho v lékárnách nebo drogeriích za cenu, která se pohybuje od 30,- do 60,-.

Máte s tímto lůjem zkušenosti? Slyšeli jste o něm?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Můj nejmilovanější:*
  Už jako malá jsem ho vozila i na tábory:)

  OdpovědětVymazat
 2. Teda to by mohlo být něco pro můj krk!:D Skvělýý článek veru:*

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tento lůj jsem neměla. Já mám crazy rumors a ten je bezkonkurenční :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tento balzám na rty jsem používala dlouhá léta a byl skvělý.
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
 5. Placentu jsem zkoušela na popraskané rty (chápej opravdu popraskané) a vůbec nezabrala :/

  OdpovědětVymazat
 6. Neslyšela, neviděla, ale díky Tobě poznala :-)

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová