MUA UNDRESSED paletka očních stínů - recenze

15:17

Ahoj krásky,
jak jsem vám slibovala v předešlých článcích, recenze na paletku MUA je konečně tu! Když jsem si četla několik negativních komentářů na dopravu, co se MUA týče, rozhodla jsem se paletku neobjednávat ze zahraničních stránek ale našla jsem ji i na aukru. Paletka mi přišla v rekordním čase a já se tak mohla kochat všemi odstíny, které na paletce jsou. Snažila jsem se s ní už udělat nějaké to líčení, abych ji otestovala a zároveň na ni mohla napsat pravdivou recenzi.V poslední době se se značkou MUA doslova roztrhl pytel. Pro ty, kterým by tato značka byla snad neznámá, jedná se o značku MAKEUP ACADEMY (MUA). Jakmile tato značka vydala na trh své paletky, ihned začaly být srovnávány se značkou URBAN DECAY. Řeknu vám, že číst některé srovnávací recenze mezi těmito dvěma paletkami (UD má podobnou paletku s názvem NAKED), je skutečně něco. Zdá se mi, že MUA má některé stíny pigmentovanější a celkově hezčí :) To ale ať každý posoudí sám. Balení obsahuje také pěnový aplikátor. Nanáší se s ním celkem dobře, každopádně já zůstávám u svých štětců :)

Já vlastním paletku v odstínu UNDRESSED. Jedná se o neutrální béžové, hnědé a růžové barevné stíny. Ty jsou (některé z nich) máslové konzistence a skutečně perfektně se mi s nimi pracuje. Najdete mezi nimi ale i "klasické" stíny, které mě trošku zklamaly skrz pigmentaci. S bází pod oční stíny ale vyniknou celkem hezky. Máslovým snad nemohu nic vytknout. Omlouvám se za to, že nemám své fotky stínů na rukou, ale za žádnou cenu se mi nepodařilo vyfotit je skutečně takové, jaké jsou.

Vypůjčené foto od: http://www.thesundaygirl.com/

Vypůjčené foto od: http://www.thesundaygirl.com/
Balení paletky se mi moc zamlouvá. Mám ráda, když je do nich hezky vidět a vy je nemusíte otevírat aby jste zjistily, jaké stíny se v nich schovávají. Paletka obsahuje dvanáct stínů, jak už jsem řekla, neutrálních stínů. Líbí se mi na nich, že se s nimi můžete nalíčit jak do školy, tak například i na nějakou večerní akci. Díky černému stínu se dají vytvořit parádní kouřové oči.Podle mě se tato paletka vyvedla naprosto dokonale a dávám ji jak jinak než všech možných 5 bodů z 5. Investovat do ní se rozhodně vyplatí. Na českých trzích, přesněji na internetových eshopech se dá sehnat okolo 250,-. Už teď vím, že  tato paletka rozhodně nebude moje poslední. Brousím si zoubky i na jiná barevná provedení a už teď se moc těším, až si je pořídím. Určitě si pro vás připravím nějakou ukázku líčení právě s touto paletkou :)
5 z 5
Jak jste na tom vy a MUA? Máte nějaké výrobky? Oslovila vás tato paletka? 
Přeji krásný den!
Vaše A. 

You Might Also Like

4 komentářů

 1. tak tu jsem viděla už snad na deseti blozích, má nádherné odstíny.. klidně bych jí brala do sbírky :)))!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) já si myslím, že se rozhodně vyplatí mít takovou paletku doma :)

   Vymazat
 2. presne tieto očné tiene som si nedávno objednala a neviem si ich vynachváliť ! :)ešte by som vedela odporučiť hlavne rúže sú fakt skvelé!! a mám aj linku, ktorá je fantastická ! :) odporúúčam ! a dávam aj 100 z 5 :D

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé odstíny! Takové mám ráda:)

  littleann5.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová