Můj nový malý pomocník

10:59

Ahoj krásky,
jak se máte? Já mám tento týden takové zvláštní období. Nevím, jak bych ho nazvala, ale tak nějak jdu do sebe hlavně skrz školu. Asi mi konečně došlo, že maturitu za mě nikdo neudělá a vše je jen na mě. Dopsala jsem si všechny sešity, dodělala jsem veškeré úkoly, co mi v jakém předmětu po dobu mé nemoci chyběly a začala jsem si vypracovávat maturitní témata. Maturuji sice až za rok (blbej přestup!), ale ráda jsem vždy připravená.


Jelikož se po maturitě chystám (nebo ráda bych) na vysokou školu, pořídila jsem si malého pomocníka. Jedná se o bílý mini notebook Eee značky Asus. Sice jsem "sešitkový" typ, ale jelikož si s písmem moc hraji, už teď vím, že bych zápisy na přednáškách nestíhala a takhle mi aspoň nic neunikne :) Beru si ho do školy i teď. Mám v plánu si dát do elektronické podoby veškeré předměty, z kterých mě čeká maturita. Chci mít vše přehledné a hezky uspořádané. Nejsem žádný puntičkář, jen mám ráda pořádek a přehled :)

Chtěla jsem si pořídit IPad, ale jelikož nejsem výdělečně činná a stále studuji, nemohu si ho "zatím" dovolit :( Možná časem ;)

Přeji vám krasnou sobotu.
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Krásný...držím ti palečky s učením!

    OdpovědětVymazat
  2. vypadá moc krásně, já taky si budu muset na vejšku koupit novej notas, jelikžo maturuju letos, tak jsem na to zvědavá, už mám otázky taky vypracované

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová