Můj poslední ples v této sezóně

17:47

Ahoj krásky,
jak si užíváte víkend? Já jsem se před malou chvílí dozvěděla, že dnes večer jdeme na ples. Jedná se o maškarní ples ale není to "prý" ples, kde by někdo šel za čarodějnici, vodníka nebo cokoliv jiného. Hlavní tam budou škrabošky. No super, kde mám na poslední chvíli sehnat nějakou "masku" a mít vstup zadarmo?

Abych byla upřímná,  nemám moc ráda takové nečekané a moc neplánované akce. Mám ráda, když se mohu pořádně nachystat, vše si promyslet a vše si připravit. To ale teď nemohu. Beru první šaty které na mě vykoukly ze skříně, do tašky házím taštičku s líčením, lak na vlasy + nějaké ty pinetky a jedu směr přítel. Také jsem si nemyslela, že ještě začátkem března někde nějaký ples bude, takže jsem s žádné další plesové líčení nebo účes neplánovala. Sama jsem zvědavá, co na sobě vytvořím a jak budu vypadat. Nejradši bych tam nešla. Nějak není ta správná nálada. Bolí mě hlava, přes týden jsem toho moc nenaspala a tak aspoň o víkendu bych chtěla na chvíli "vypnout".

529933_296389417156241_1484381782_n_large

Tím bych i chtěla říct, že tu moc článku do pondělí nečekejte :( Ale od pondělí vás zasypu články a novými informacemi. Takže se můžete těšit ;) Prozradím, že mezi těmi několika články bude i recenze na jednu z paletek MUA ;)

Jak si užíváte víkend vy? Chystáte se někam?
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Taky se dneska chystám na poslední ples v letošní sezóně, tak si to užij :))

  OdpovědětVymazat
 2. uzi si to

  pozyvam ta na moj blog,prebieha aj giveaway :))


  http://eeverywomen.blogspot.sk/ novy blog

  OdpovědětVymazat
 3. Užij si to. Já bych si masku rychle vystřihla z černé krajky, přilepila lepidlem na řasy a dolíčila...nebo bych si jí černou tužkou nalíčila celou. To by bylo, abych to neměla zdarma :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Krasny ples zlato a koukej se nam ukazat :-*

  OdpovědětVymazat
 5. Taky nemám ráda, když je něco narychlo a bez příprav, ale když nemám co dělat, tak jsem ráda za cokoliv :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová