Nepostradatelný pomocník při úpravě obočí - recenze

17:35

Ahoj krásky,
dnes vám přináším recenzi na jeden kosmetický produkt, bez kterého si běžné denní líčení už nedovedu představit. A o co se jedná? Jde o tento set na obočí od essence. Pokud jde o úpravu obočí jako takovou, myslím si, že by ji žádná z nás neměla zanedbávat. Obočí je důležitou součástí obličeje, dává mu jakýsi tvar a zvýrazní tvář, takže se rozhodně vyplatí, mít nějakého takového pomocníčka doma.


Přiznám se, že dřív jsem úpravu obočí nijak neřešila. Tedy pokud jde o dokreslování a zvýrazňování. Poprvé jsem na trhání obočí byla u kosmetičky, která mu dala tvar a já si pak sama vytrhávala narostlé chloupky mimo linii. Obočí jsem nezvýrazňovala. Jak jsem brunetka, tak ho mám poměrně výrazné, i když na některých mých nafocených fotkách z léta vypadám jako bez něj :D

Teď už ale k samotnému setu. Už delší dobu jsem kolem něj chodila u nás v Rossmannu, ale ani nevím, z jakého důvodu jsem se vyhýbala jeho koupi. Že by nějaké divné tušení? Přesně tak! Set na obočí mi totiž přišel v balíčku, když jsem s moji milovanou blogerkou Andrejkou (kkiss) uspořádala SWAP. Bylo až neuvěřitelné, jak ta krásná blondýnka, která ode mě bydlí až na opačném konci republiky věděla, po čem mé srdce touží :)

Set je celý zasazen v plastovém "pouzdře", (mě připomíná obal na brýle :D), které je fajn. Když ho otevřete, vykoukne na vás jakási plastová destička, ve které jsou zasazené dva stíny hnědé barvy, jeden tmavší a druhý světlejší. Tu plastovou destičku shledávám jako trošku nepraktickou. V ruce se mi ohýbá a mám strach, aby mi kolikrát i nevypadla z ruky. Uvítala bych nějaký pevnější základ pod stíny. Výrobci nezapomněli ani na maličký štěteček pro aplikaci stínů. Někomu se štěteček může zdát skutečně moc malý a raději sáhne po zkoseném štětci ze své sady, kterou používá. Já musím ale říct, že na obočí je tento štěteček jako stvořený, tedy alespoň pro mě. Dobře se mi s nim manipuluje. Set obsahuje také "letáček" s různými informacemi, ve kterém také najdete přiložené tři šablonky, podle kterých si můžete obočí vykreslovat. Ani nevíte, jak jsem byla ráda, když mezi těmi třemi možnými šablonkami byl tvar mého obočí. Jabadabadů!

Nezvýrazněné obočí

Šablonka pro dokonalé vykreslení
Vystínované obočí
Mrzí mě, že se fotky nevyvedly tak, jak bych chtěla. Vše je focené proti světlu, takže mi foťák trochu "sežral" barvy a obočí moc zvýrazněné nevypadá :(.

Set jsem si naprosto zamilovala a neudělám bez něj ani ránu. K vykreslování používám ten světlejší stín. Nechci působit moc tvrdě, dávám raději přednost přirozenosti :) Pokud jde o hodnocení, set odemě získává všech 5 bodů z 5. Je to pro mě skutečně nepostradatelná věc při vytváření jakéhokoliv looku.

5 z 5


Zaujal vás tento set na obočí? Co používáte na vykreslení obočí vy?
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Já mám set od zn. Famous a bohužel mi nevyhovují barvy..obočí mám opravdu velmi tmavé (mám od přírody téměř černé vlasy). Ale jinak je super (pokud jej přečárnu černou tužkou).

  OdpovědětVymazat
 2. Já si obočí nedokresluju, zkoušela jsem ale vypadám hrozně:D Ty bys taky nemusela :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten vypadá dobře. Používám oční stíny.

  OdpovědětVymazat
 4. tento istý mám doma! :) bohužiaľ, ten bledý ja na mňa moc bledý a ten tmavý je moc tmavý..ale niekedy si ich zmiešam, ak mám čas...dneska som si práve kúpila ceruzku na obočie od essence tak uvidíme :3

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová