NYC Big Bold Mascara - recenze

11:29

Ahoj krásky,
dnes vám přináším první ze slibovaných recenzí. Jedná se o řasenku Big Bold značky NYC (New York Color). O značce NYC jste na mém blogu mohli slyšet už několikrát. Psala jsem článek na laky od této značky, které mám doma (článek zde) a také jste si o tyto laky mohly zasoutěžit. S laky jsem byla spokojená a tak jsem se rozhodla zaměřit se u této značky i na jiné výrobky, než jsou laky. Zaměřila jsem se tedy na tuto řasenku.


Tvůrci řasenky slibují 12x větší objem a jednotlivě oddělené řasy. To vše díky svému hydratačnímu složení bohatého na keratin + ten maxi velký kartáček.

Řasenka mě zaujala už pouhým vzhledem. Korálovou barvu mám ráda a v kombinaci se stříbrným potiskem to řasence moc sluší. Pokud jde o tvar, patří mezi ty "baculatější", ale i tak se i líbí. Když jsem řasenku otevřela, vykoukl na mě přímo "mega" kartáček. Moje první myšlenka byla, že s takovým kartáčkem budu mít řasy nalíčené jedním tahem. Kartáček je velký, má kulatý tvar a spoustu štětinek. Pokud jde o samotnou aplikaci, pro někoho bude obtížná a to především proto, že se s tak velkým kartáčkem nemusíte dostat k menším řasám. To ale nejspíš bude záviset na šikovnosti každé z vás :) Mě aplikace zas takový problém nedělala.Řasenka mi řasy hezky prodloužila, troufám si říct že i nadzvedla a hezky je oddělila. Přidávám fotky před a po :)


Když jsem se koukala po recenzích jiných slečen, dočetla jsem se, že s touto řasenkou moc spokojené nejsou. Především je to kvůli tomu velkému kartáčku, se kterým se jim špatně pracuje a také jim řasenka prý udělala hodně žmolků. No, já jsem takovýto problém sice neměla, ale řasenka mi rozhodně nevydržela celý den.

Proto bych ji zhodnotila jako průměrnou, která ani nezklame, ani nepřekvapí. Dávám 4 body z 5. Jelikož jsem s ní (co se týče žmolků nebo aplikace) problém neměla, doporučila bych ji dál :)
Seženete ji ve všech drogeriích s NYC regálkem za 129,-
 4 z 5

Máte zkušenosti s touto řasenkou? Koupili by jste si ji znovu? 
Krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

9 komentářů

 1. téda, dělá pěkné řasy a tyhle kartáčky mám ráda :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to zatím největší kartáček co jsem kdy u řasenky mela ale jsem s ni spokojená :-);-)

   Vymazat
 2. Kamarádka ji měla a moc spokojená nebyla. Právě kvůli obrovskému kartáčku. Já s ní osobní zkušenost nemám, ale myslím, že by mi nevadila :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta manipulace není zas tak hrozna ;-) Já bych ji doporučila

   Vymazat
 3. máš aj svoje riasy pekné a dlhé, ale páči sa mi že ich nezlepuje:)

  OdpovědětVymazat
 4. No teda, chci tvoje řasy :D :)!

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová