Provokativní a smyslný, to je parfém Just Cavalli

14:34

Ahoj krásky,
dovolte mi, abych vám přiblížila a představila vám nový parfém, který už můžete znát z televizních reklam. Jedná se o parfém Just Cavalli.


Just Cavalli je vůně určená ženám, které jsou (nebo chtějí být) smyslné, hravé, chtěné ale naopak i volné. Měla jsem možnost si k parfému již přičichnout a skutečně z něj přímo čiší hravost a smyslnost. To se mi na parfémech hodně líbí a rozhodně bych do něj byla schopná zainvestovat. Zároveň bych byla schopná vám ho s klidným svědomím doporučit.

Pokud by jste rády měli tuto vůni doma, můžete si o ni zasoutěžit na facebooku. "Zakousni se" a vyhraj!
Aplikaci najdeš na Facebooku http://apps.facebook.com/justcavalli-biteme/

Tuto vůni vytvořil známý návrhář Roberto Cavalli, který na mnoho lidí zapůsobí především proto, že neklade meze své představivosti a právě díky tomu jsou jeho vůně mnohdy smyslné a provokativní. Cavalli pochází z Benátek, které jsou kolébkou kultury a vkusu. Vkusný je i tento parfém, který vás osloví už jen svým flakonkem. Je provedem v růžovo-zlatém provedení a jeho celkový dojem působí velmi rebelně a hravě.

V této vůni by jste našli olej z květu hořkých pomerančů, které doprovázítahitské květy. Projeví se tu i palisandrové dřevo, které dodá nositelce parfému styl a postará se i o to, aby vůně vydržela déle. S touto vůní může být žena/dívka sama sebou, stává se sebevědomou a ráda provokuje nebo dráždí. Stává se z ní osobnost a pokud by jste se tak chtěli cítit i vy, tato vůně vám k tomu rozhodně pomůže.

Jak už jsem tu zmínila, vůni můžete znát především z televizních reklam. Hlavní představitelkou je modelka Gerogia May Jagger, která naprosto symbolizuje vlastnosti této vůně. Smyslnost a hravost. Tvůrci si na tuto reklamu nemohli vybrat lépe. Gorgia na ni skvěle sedí.

Celkově bych parfém zhodnotila jako velmi povedený a i kdyby na něj neběžela reklama, určitě bychom se o něm dozvěděli i nějak jinak. Myslím si, že tato vůně má před sebou slibnou budoucnost.

Slyšeli jste o této vůni? Měli jste možnost ji vyzkoušet? Jak na vás působí?
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Mne sa tato vona hrozne paci. Vonala som ju v parfumerii a je uplne uzasna! Ako aj ta cena :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ten neznám, ale věřím, že musí vonět krásně:)

  OdpovědětVymazat
 3. Já sem zatím nevyzkoušela ale jsem zvědavá:-)

  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. tak tento parfem mi strašne krásne vonia. Zatial som skúšala len vzorku. No dufam, že sa dostanem aj k jeho kupe :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová