Serial inspiration

13:30

Ahoj krásky,
jak se máte? Jelikož se o mě pokouší opět nějaká nemoc, rozhodla jsem se vytvořit jakýsi přehled mých oblíbených seriálů, které jsem sledovala nebo sleduji :) Každopádně i  když mám zacpaný nos a obrovskou rýmu, nemůžu téměř mluvit a v krku mě šíleně škrábe, i tak chodím do školy. Procenta za absenci jdou nahoru rychle, ale těžko se dávají opět dolů. Dopoledne jsem tedy ve škole a když přijedu domů, čeká na mě postel a velká konvice s citronovým čajem. Jelikož máme doma ještě problémy s internetem, většinu volného času (když se zrovna neučím) trávím u těchto seriálů, které většina z vás možná zná :) A které patří mezi mé oblíbence?

Pretty Little Liars - Prolhané krásky
Tento seriál jsem poprvé uviděla v televizi na Prima Love. Jelikož jsem viděla snad až nějaký sedmý díl, moc jsem netušila, o co v seriálu jde. Přečetla jsem si proto několik informací o seriálu a ihned začala stahovat :) Teď už se nemohu dočkat na premiéru nových dílů.


Gossip Girl - Super drbna
Blake Lively patří mezi moje oblíbené herečky a když jsem uslyšela o seriálu Super drbna, ihned jsem se o něj začala zajímat a sledovat ho. 


The Vampire diaries - Upíří deníky
Pro upíry mám slabost ale paradoxem je, že když mě doktorka bere krev, jdu do kolen :D Každopádně mám shlédnutou první i druhou řadu a viděla jsem i pár dílů z té nejnovější, každopádně v té době, kdy jsem koukala na TVD jsem "přesedlala" na PLL a k deníkům jsem se nevrátila. Každopádně se k nim chci vrátit :) 


Futurama
Po dobu, co jsem celý týden svých jarních prázdnin + týden školy proležela doma s hnisavou angínou, jsem stihla shlédnout několik řad tohoto animáku :) Bender je prostě boží! Grimm
Na tohoto policejního fešáka který vidí to, co jiní ne, koukáme s přítelem pravidelně každé pondělí večer. Stala se z toho taková naše "tradice", která nás baví :) 


Koukáte taky na nějaké seriály, nebo dáváte raději přednost filmům? 
Přeji krásný den!
Vaše A. 

You Might Also Like

3 komentářů

 1. http://eeverywomen.blogspot.sk/ pozyvam na moj novy blog a dufam ze si na nom nejades aj niečo pre seba :D
  Pretty litle liars milujem :)

  OdpovědětVymazat
 2. Až na Futuramu koukám na to samé plus k tomu ještě Glee, The Lying Game a Supernatural =).

  OdpovědětVymazat
 3. Milujem PLL a Gossip girl :) sú to skvelé seriály :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová