Sobota jako každá jiná

09:11

Ahoj krásky,
tak jak si užíváte víkend? Musím říct, že když jsem dnes ráno přetočila žaluzie a venku jsem uviděla sluníčko, trošku jsem se zarazila. Kde je těch -8? Každopádně jsem ráda, že na nás sluníčko už svítí a taky doufám, že už stále bude. Ráda bych totiž dala do skříně veškeré zimní bundy, chundelaté svetříky a provětrala svoje nové blejzry a celkově všechno, co mám na jaro nachystané. Pokud jde o mě, sobotu nebudu trávit nijak extra jinak, jako všechny předchozí. S přítelem máme zajet pro letní gumy a já zbytek dne strávím nejspíš v posteli. Už pár dnů mě trápí skutečně pořádná rýma, papírových kapesníčků tu mám všude plno a jen doufám, že mě žádná nemoc neskolí.


A co máte dnes v plánu vy? :)

Přidávám vám fotku z úterka, kdy jsem přijela ze školy domů, všude svítilo sluníčko ale u nás začalo chumelit. Fotka zachycuje náš zámecký park, ve kterém vznikají nádherné fotky. Už aby bylo teplo a já mohla opět uvést do provozu svoji zrcadlovku :)

Mějte se krásně slečny!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Dneska ráno jsem se vzbudila a chumelilo u nás přes noc, byla jsem celkem v šoku, ale je to takový hezký,když k tomu svítí sluníčko

  • http://danielle-t.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Verčo :) S tím sluníčkem jsem byla překvapená jako ty, ovšem moc si sluníčko užít nemohu, něco mě chytlo za paty a leze asi na mě nějaká vyroza :D tak se musím kurýrovat. Tak ať s přítelem vyberete hezké gumy a ať se v nich parádně jezdí :D U nás taky tak sněžilo :X doufám, že už bude jen a jen sluníčko :)
  Měj se hezky a přeji ti krásný zbytek soboty :)))


  nikol-kach.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. musím zaklepat :D ale u náš naštěsti už sníh nenapadl :)

  OdpovědětVymazat
 4. U nás svítí sluníčko ! :D :)
  A já jsem tak naladěná na usměvavou stránku !

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Na jaro se hrozně těším :) Ale děsím se z toho, že ve skříni nemám nachystáno NIC :D Takže by mi ještě nějáké to prodloužení zimy nevadilo :D

  OdpovědětVymazat
 6. Svítí sluníčko :) já se budu možná tak učit :// nesnáším to! :)

  http://fashionbynat.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová