Technické potíže + víkend v obrazech

15:31

Ahoj krásky,
tak jak vám ubíhá tento týden? Musím říct, mě že celkem dobře, když si pomyslím, že zítra je už středa a do víkendu bude zbývat opět jen pár dnů. Dnes jsem se skoro po týdnu podívala domů. Nic extra tam na mě nečekalo, kromě krásného balíčku od mé milované kkissinky. Uspořádali jsme spolu totiž swap č. 2! Co jsme si nadělili pro vás připravuji v dalším článku, takže se můžete těšit :)

Co bych vám ale tímto článkem chtěla říct. Doma "zase" nejde internet. Nevím, jak to, ale doufám, že se brzy vzpamatuje a já budu moci být plnĕ funkční a online. Nebaví mě chodit k nám do firmy a v kanceláři si dělat domácí úkoly do administrativy :-/ Odtud každopádně píšu i dnešní článek. Nedokážu říct, jak dlouho budou potíže trvat, ale snad se brzy vyřeší. Tento problém přišel opravdu v tu nejnevhodnější chvíli :( Měla jsem pro vás nachystaných tolik článků, a zase nic :(


V článku z předchozího víkendu jsem vám slíbila menší koláž. Co se u mě o víkendu dělo si můžete přečíst TADY. Na fotce můžete vidět mé krásně špinavé ruce a mint nehty :D To vše díky vytahování matičky z přítelova BMW, která zapadla kamsi do motoru a já jsem se ji snažila vylovit. Další fotečka je krásná žlutá růže, kterou jsem dostala od přítele k MDŽ (skutečně mě překvapil a potěšil :)) a jako poslední tu mám našeho černého kocoura Diora (tak mu říkám jen já, pro přítele je to prostě "černej" :) ).

Přeji vám milé krásky co nejhezčí zbytek dne!
Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Kocourek Dior:). To je hezké. Přeji ať se internet rychle vyřeší:*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Šárinko :) zítra budu odesílat balíčky s výhrami z giveaway, tak snad do pátku přijdou ;)

   Vymazat
 2. Kočko zvu tě ke mě na giveaway :)
  http://lucieglam.blogspot.cz/2013/03/prvni-velka-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucinko děkuji za pozvání určitě se zapojím ;-)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová