Úlovky z Essence výprodeje

15:35

Ahoj krásky,
jak si užíváte tyto dny plné sluníčka? Já jsem se dnes po týdnu vrátila domů. Jak jste tu mohli číst, byla jsem u své tety, pak u přítele no a kvůli tomu, že bydlím v bytě se mi domů dvakrát nechtělo a raději jsem si užívala sluníčka v "otevřeném" prostoru. Úvodem bych chtěla říct, jak skvělé čtenářky mám! Děvčátka, udělala jste mi velikou radost, když jste mi pochválily můj celkový plesový look. Snažila jsem se, jak jen to šlo a nakonec to dopadlo nad má očekávání. Za to vám chci moc poděkovat. Moc hezky se takové komentáře čtou ;) Teď už ale k věci.


Jak mnohé z vás ví, Essence rozšířila svůj sortiment o několik nových produktů. Díky tomu se u nás v Rossmannu objevil regálek s výrobky, které byly buď za 20,- nebo za 30,-. Z výprodeje jsem si odnesla tři věci. Koupila bych si toho mnohem víc, ale řekla jsem si, že je na čase začít se ovládat, alespoň co se nakupování kosmetiky (a ještě k tomu značky essence) týče. A co jsem si odnesla?
Lak na nehty nude glam v odstínu 06 cookies&cream.
Ach, moje milovaná nude! Tento lak už jsem měla doma ještě ve starším a menším balení, ale jelikož jsem jeden čas žádné jiné nehty, kromě nude, nenosila, rychle se začal ztrácet a bylo potřeba doplnit zásoby :)

Lak na nehty color&go v odstínu 146 that´s what i mint!
Konečně barvu mint a jí inspirované nákupy nebudu jen okecávat. Ihned, jak jsem viděla tento lak, musel být můj. Snad mi pro tentokrát odpustíte, že vám oba laky ukazuji jen na nehtových tipech. Před chvílí jste totiž dokončila jeden nehtový design, který vám samozřejmě brzy ukážu.

Voděodolná tužka na oči 100% splash-proof
Momentálně veškeré moje černé tužky na oči po ořezání měří snad 4cm :D Bylo tedy na čase pořídit si nějakou novou. Tužku jsem pořídila také z výprodeje, takže se mi to akorát hodilo a i cenově vyplatilo ;)

Zaznamenali jste i u vás nějaké slevy? Pořídili jste si něco? 
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. krásné barvičky :)), mohla bych se zeptat? Jaký má ten nude lak podtón ?? Já jsem si koupila lak nude glam z té staré kolekce taky 06 ale hazelnut cream pie - vypadá hezky ale občas vypadá hodně nepřirozeně a trochu divně ,protože moje nehty jsou spíš do růžova a ten lak je spíš do oranžova/světle hněda. Děkuju za odpověď :)

    lucysworlds.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Tady ten lak je na nehtech po dvou vrstvách krásně světle hnědý, oříškový... prostě klasická nude barva :) viděla jsem u kamarádky, co ho taky měla jen v jiném odstínu (nevzpomenu si jaký přesně) ale nevypadal moc hezky. Tento lak byl ve starém balení pod číslem 03 a název byl stejný :)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová