What happend over the weekend?

09:54

Ahoj krásky,
jaký jste měli víkend? Ten můj probíhal v poklidu, jako ten předchozí. Strašně rychle ale utekl. Přesně si pamatuji, jak jsem pro vás psala článek z minulého víkendu, no a teď tu tvořím tento. Kdyby takhle rychle utíkaly i běžné pracovní dny, vůbec bych se nezlobila :) A co se dělo o víkendu?


V pátek jsem si připadala, jako Alenka v říši divů. Vůbec mi nedocházelo, že je pátek, ze školy jsem se nijak extra netěšila a navíc mi to v ní moc neutíkalo. Po škole jsem se šla podívat do stáje, kterou jsem několik let navštěvovala. Bohužel nemám slibované fotky. Od středy u nás nehorázně foukal studený vítr, takže tu hodinu a půl, co jsem u koníků strávila, jsme seděli s přáteli v sedlovně a řešili, co vše je potřeba za uplynulých x měsíců dát na naše stájové stránky, které mám na starost.

V sobotu jsme si udělali s přítelem takový menší výlet, při kterém jsme našemu autíčku koupili nové botičky (gumy). Večer byla v plánu místní zábava, ale zvítězilo teplo domova, teplý čaj a Sherlock Holmes v televizi :)

V neděli jsme se vydali na menší nákupy do Brna. Co jsem si pořídila jste si mohli prohlédnout tady.

Chystám pro vás po dlouhé době několik ukázek líčení, takže doufám, že některým z vás udělám radost :)

A jaký víkend byl ten váš?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. ja som mala tiez super vikend dobre som si oddychla :)

  OdpovědětVymazat
 2. Víkendově jsme na tom tak nějak stejně :). Nejlepší, udělat si čajík, být s tím koho milujeme a koukat na fajn film, zrovna na tomhle jsem byla v kině a vůbec jsem se netěšila,nemám tenhle žánr v oblibě. Ale mile mě překvapil, nadchl a okouzlil :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už jsem ho viděla krátce po jeho první premiéře ještě s titulky, ale zaujal mě a tak mi nevadilo podívat se na něj ještě jednou i v češtině ;)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Určitě se na něj také v cz podívám až bude čas, nebo ho budou zrovna dávat. :D Jsem tvou novou čtenářkou, máš krásný blog a hezky píšeš. :)

   Vymazat
 3. Tak to si měla fajn víkend:) on ten víkend vždycky nějak podezřele rychle uteče:-D a na líčení jsem zvědavá:)

  OdpovědětVymazat
 4. Je to až podezřelý, jak rychle vždycky uběhne víkend, zato pracovní týden se vleče jako slimák. Já si přes sobotu a neděli pěkně naplánovala focení a prásk, včera tuna sněhu, takže jsem na to, že bych se kamkoli vyhrabala, mohla zase rychle zapomenout. :)
  Deník fotografky

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová