What happened over the weekend?

08:40

Ahoj krásky,
jaký jste měli víkend? Pro mě byl tento víkend celkem náročný. Začnu hned pátkem. Večer, asi v půl sedmé, jsem jela od své tety k příteli vlakem. I když jsem s sebou neměla sluchátka ani nic na čtení, cesta utekla docela rychle. Byla jsem naprosto K.O.. Bolela mě hlava a záda od nehtů, takže jsem se netěšila na nic jiného než na horkou vanu, postel a přítele.


Ráno už  mi bylo o dost lépe. Načerpala jsem potřebnou energii k tomu, abych mohla nějakým způsobem fungovat. Dopoledne jsem se taky dozvěděla, že večer jdeme na ples, který měl být maškarní. Jak jste se tu už mohly dočíst, dvakrát se mi nechtělo. Neplánované akce nejsou nic pro mě. Ráda se na vše připravím a nachystám. Ať už psychicky nebo fyzicky ;) Zajeli jsme s mým milým k nám domů, vzala jsem s šaty, boty, nějaké to líčení a šlo se. Den uběhl celkem rychle a byl tu večer. Jeli jsme k bratrovi od přítele, kde jsme chvíli poseděli, on se se svoji přítelkyní nachystal a šlo se. Abych měla vstup zadarmo, M. mi půjčila krásnou černou škrabošku, která mi dokonale padla k šatům. Abych pravdu řekla, moc se mi na ples nechtělo, ale bylo to tam moc fajn :) Plno různých kostýmů na které bylo radost koukat :D Pro příští rok se připravím a nahodím nějaký ten kostým taky.

Co se týče mého čísla na šatech :D Celý večer probíhala jakási soutěž, kdy jste na vstupenky mohli napsat číslo masky, která se vám nejvíce líbila a ta pak dostala nějakou cenu. Kdo vyhrál netuším, ne že bych byla nějak společensky unavená, ale nezaregistrovala jsem, že by se něco losovalo :D Já jsem si číslo po pár minutách sundala...

Neděle byla klidná. Celý víkend svítilo sluníčko a i ten den bylo moc krásně. Doufám, že toto počasí je skutečný náznak toho, že je tady jaro a se sněhem a mrazivým počasím se můžeme jen a jen rozloučit :) 

A jaký víkend jste měli vy?
Přeji krásný den!
Vaše A.

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Děkuji ti beruško :-* Tyto šatky moc ráda nemám, i když jsou černé tak tím, jak jsou nabírané celkem rozšiřují :-/

   Vymazat
 2. WOW, ty jsi ale sexy. To jsem nečekala, že to tak úžasně zvládneš.

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotky, jsi kočka:) My jsme měli víkend docela klidný:)

  OdpovědětVymazat
 4. slušelo ti to!:) Ta maska je nádherná:)

  OdpovědětVymazat
 5. Slečny moje, všem vám moc děkuji! Vaše komentáře mě hrozně moc potěšily! :) :-*

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová