What happened over the weekend?

09:02

Ahoj krásky,
tak jak jste vstoupily do nového týdne? Tradičně tu pro vás mám shrnutí celého víkendu.

V pátek mi to ve škole moc neutíkalo. Sedět sedm hodin ve škole na zadku pořád na jednom místě a vědět, že zbytek školy už je pryč a vy jste jediná třída na škole není moc povzbuzující :(. Když už ale zazvonilo, utíkala jsem na vlak a rovnou ze školy jela za svým milým. Musela jsem si na něj asi hodinu počkat, než se vrátil z práce, ale o to víc jsem byla překvapena a potěšena, když přišel a v ruce držel krásnou dlouhou žlutou růži. Zůstala jsem na něj chvíli nevěřícně zírat, protože jsem nijak nezaregistrovala, že bylo MDŽ. Každopádně jsem měla velikou radost. Jsem ten typ lidí, co raději nic od nikoho neočekávají, protože se chci vyhnout následnému zklamání, když se něco stane jinak. Snad mě chápete...Vůbec nic jsem nenamítala na to, že růže není rudá. Tady ta mi totiž v mé sbírce sušených květin chyběla a navíc, v květinářství už měli odpoledne rudé vyprodané :D Večer se jelo na jednu akci. Kamarád slavil narozeniny, přiznám se, že ani nevím, kolik mu je :D Domů jsme se vrátili až v půl 6 ráno. No, možná okolo 5, ale museli jsme jít ze sousední vesnice pěšky, protože jsme neměli odvoz. Venku bylo příjemně, takže procházka byla fajn.

Tumblr_miy773aztu1s0z28fo1_500_large

V sobotu jsem měla a plánu odpočinek. Dospat "propařený" pátek a načerpat nějakou tu novou energii. Nezapomněla jsem ani na školu a už v sobotu jsem si vypracovala několik úkolů, které máme (tuším) na čtvrtek. Ano, ano, tak vzorná studentka já jsem :D Musím také říct, že jsem se podílela na opravě našeho autíčka :D Příteli kamsi do motoru zapadla matička, takže jsem se po loket svoji tenčí ručkou prohrabovala vším tím černým a špinavým, abych ji vytáhla. Chystám pro vás jakousi koláž z fotek, co jsem nafotila o víkendu, ale momentálně nejsem doma, takže ji přidám dodatečně :) Odpoledne jsme byly navštívit mé rodiče, kteří se chystali na oslavu narozenin. Máma byla tak šikovná a při přikládání do kotle si o dřevo ulomila dva nehty, takže jsem ji je v rychlosti přidělala. Zbytek dne už se nic nedělo. Já jsem brouzdala po blocích a nebo jsme s přítelem koukali na TV.

V neděli se nic zvláštního nedělo. S přítelem jsme byli na dvou hezkých procházkách a zbytek dne jsme strávili doma.

Teď sedím ve škole na hodině informatiky a těším se, až mi zazvoní na poslední hodinu a já budu moct sednout na vlak a jet domů. Během tohoto týdne pro vás chystám nějaké ty kosmetické recenze a po delší době se tu ukáže i nějaké to líčení. Školu už jsem dohnala takže  mám konečně trochu času!A jak probíhá vaše pondělí?

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ju, tak to byl plnehodnotne straveny vikend :) ve skolande ti to snad rychle utece kocko a uz pojedes domu :-*

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová