sobota 20. dubna 2013

Ballerina's kisses

Ahoj krásky,
jak si užíváte víkend? Já měla včera večer jen pro sebe, takže jsem se rozhodla vyzkoušet několik nových produktů co mám doma a taky jsem si udělala nové nehtíky. Neměla jsem žádnou představu, jak by měly vypadat. Při pohlédnutí do krabice s laky jsem ale měla jasno. Vykouklo na mě několik tzv. "topperu", které byly skoro nedotknutelné a tak jsem si řekla, že bych je měla začít používat, než bude po nich.


Jelikož tu máme jaro, sáhla jsem po těch světlejších barvičkách. Jak už jsem zmínila, jako první jsem v rukou držela fialový glitter topper od essence z limitky hugs&kisses. Po pár prohrábnutích v krabici jsem uviděla lak, na který jsem málem zapomněla. Jednalo se o světle fialkový lak, také od essence a to s názvem Ballerina's Charm. Něco o něm si přečtete, když kliknete na název ;) U tohoto laku oceňuji hlavně to, že rychle schne a tak při nanášení více vrstev nemusíte kdo ví jak dlouho čekat. Já si vystačila se dvěma vrstvami laku, na které jsem potom dala topper. Glittrový je průhledný a má v sobě maličké fialové třpytky a stříbrná srdíčka. S těmi ale moc spokojená nejsem, protože se mi nepodaří je úplně přidělat na nehet a přelakovat tak, aby neodpadly nebo já o ně nezadrhávala. Srdíčka tedy buď nechávám v lahvičce nebo dávám pryč. 

Jak se vám výsledek líbí?
Mějte se krásně!
Vaše A.

7 komentářů:

 1. super! :) a más moc hezké dlouhé nehty...:)

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 2. nikdy jsem tyhle třpytkatý laky nemusela, ale začínají se mi hodně líbit, hlavně když si je dám na jiný jak jako ozdobu :)

  u mě na blogu probíhá giveaway o balíček VICHY :) budu ráda, když se zapojíš :)

  http://giallotulipano.blogspot.cz/2013/04/vichy-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný lak, ale hlavně, krásné nehty!

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá nádherně!! :) U nás byla tahle limitka ihned vyprodaná, takže když teď na tenhle lak koukám, znovu si nadávám, že jsem váhala.

  OdpovědětVymazat