Black matte & cross nail design

14:35

Ahoj krásky,
oficiálně je možná jaro, ovšem počasí mě o tom příliš nepřesvědčilo. Často mi zima venku zkazí náladu a potom mi celkem trvá, než se k něčemu dokopu, ať už co se školy týče nebo blogu. Asi z toho důvodu jsem při výběru laku sáhla po černém laku od essence. Černé  nehty do tohoto počasí? Naprosto výstižné! Včera tu sice svítilo sluníčko, ale dnes od rána prší. Byla chvíle, kdy jsem se jaro snažila "přivolat" pomocí veselého líčení nebo barevných nehtíků. Teď mu však podléhám a s barvami se držím dost při zemi.

Hodně jsem si oblíbila tento způsob úpravy úvodních fotek, takže se tu bude objevovat velmi často :)
Když jsem nalakovala nehty dvěma vrstvami černé, měla jsem chuť ho ihned odlakovat. Přemýšlela jsem, jak celkový vzhled vylepšit. V tom mi bleskl hlavou jeden obrázek od mé milované Andrejky, který uveřejnila na svém Instagramu. Jednalo se o černé matné nehtíky s bílými kamínky. To je ono! V krabici jsem se tedy prohrabala lakama a našla ten matující. Přesněji se jedná o matující lak CHECK MATTE od miss sporty. Postupně nehty začínaly trochu vypadat. Nakonec bylo třeba nalepit kamínky. Vlastním lak od essence přímo určení k lepení různých samolepek nebo kamínků, ovšem teď jsem použila klasické lepidlo na nehty. Chtěla jsem předejít tomu, aby mi kamínky odpadly ještě dříve, než je stihnu vyfotit a ukázat vám je. Nemám ráda přeplácané nehty a při jejich zdobení zdobím nehty tzv. ob nehet, ale v poslední době se mi nejvíc zamlouvá zdobení prsteníčku. Kamínky jsem na nehtech udělala kříž a z celkového výsledku jsem si doslova sedla na zadek! Paráda!


Jak se vám design líbí?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Ten matný lak je moc hezký...hrozně se mi líbí.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to se Ti Veru povedlo! =* Matný lak miluji a v kombinaci černé a kamínku, super!!

  OdpovědětVymazat
 3. Ten kříž vypadá super...

  OdpovědětVymazat
 4. wow krásne :) matné čierne nechty sa mi velmi pačia :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj zvu tě na svojí první GA http://nikol-kach.blogspot.cz/2013/04/prvni-giveaway-pro-vas.html
  Byla bych ráda za tvoji účast. :)

  super nehtíky , jsi šikovná

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová