Čistící gel Olay essentials Refreshing Face Wash - recenze

18:40

Ahoj krásky,
dnes si dáme jednu z dalších recenzí, kterou jsem tentokrát zaměřila na péči o pleť. Podle mě by žádná slečna, žena nebo dívka neměla tu základní péči zanedbávat. Mám tím na mysli pravidelné večerní odličování, zbavení se zbytků make-upu atd. Věřím, že to, jak se k naší tvářičce chováme, se nám jednou vrátí. Na čištění pleti jsem používala a používám čistící pleťové peelingy, masky nebo pěny. Tento čistící gel je mým prvním ve sbírce, takže jsem zároveň ráda, že se s vámi mohu podělit o mé názory a zkušenosti s ním... 

Olay essentials je čirý, poměrně tekutý gel v tubě. Ihned po odšroubování víčka mě odzbrojil svoji krásnou a svěží vůni. Ta ovšem není příliš silná a výrazná a taky netrvá dlouho. Hodně se mi na něm líbí, že pleť nijak nedráždí, po umytí ji nevysušuje a zanechá ji hezky jemnou. 

Výrobek zkouším už několik dnů, možná i týdnů, abych vám na ni mohla napsat co nejobjektivnější recenzi. Tento čistící gel používám hlavně na čištění pleti, která je "neposkvrněná" make-upem. Na to je totiž jak stvořený. Pokud by jste s ním některá chtěla odlíčit nějaké líčení a celkově make-up, půjde vám to velmi těžko a na úplné odlíčení by jste museli použít ještě nějaký jiný výrobek. Toto mám také odzkoušeno ;) 


Celkově bych gel zhodnotila jako vydařený. Pro čištění "čisté" pleti je úžasný a proto ode mě získává 4 body z 5 možných. Bodík mu utekl za to, že moc teče, což je ale více méně banalita :)

Tento čistící výrobek se do České republiky postupně dostává, takže k zakoupení je hlavně na internetu a to třeba ZDE za cenu 248,-

Setkaly jste se už s tímto výrobkem? Zaujal vás?

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Teda :) o tomhle jsem ještě neslyšela :) vypadá ale skvěle , to balení je takové roztomilé :)
    http://nikol-kach.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Vidím ho prvně, ale podle recenze vypadá fajn... :)

    Jane´s colours

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová