Jaro je tu a s ním i Motýlí křídla

11:34

Ahoj krásky,
máme tu opět neděli. Při pomyšlení, že je zítra opět pondělí se mi ježí vlasy hrůzou! Kdyby se mi chtělo tak, jak se mi nechce! Dnes na mě čeká celkem dost věcí do školy a také dokončení mého DIY projektu. Tedy aspoň doufám, že během dneška to zvládnu :) Nebojte, vše pro vás fotím a chystám článek :)

Dnes, když jsem měla chvíli podívat se, co se na blogu a celkově na internetu děje, jsem zjistila, že se na webu Krásná.cz objevil jede z mých článků. Tentokrát se jedná o recenzi na jednu knihu s názvem Motýlí křídla (proto ten  název článku). :) Takže kdo by měl zájem, můžete si recenzi přečíst. Stačí kliknout na odkaz :)Pokud jde o víkendové počasí, u nás je nádherně! Sluníčko svítí a chvilkami i hezky hřeje. Rozhodně bych poslední den víkendu nechtěla strávit zavřená doma, takže odpoledne beru zrcadlovku, přítele a Tobyho a půjdeme nafotit nějaké ty fotky :) Štěně nám roste přímo před očima, takže si chci udělat několik vzpomínek na to, jaké to bylo, když byl malý :)

Užijte si neděli krásky!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. vypadá hezky :) recenzi si určitě přečtu,případně i celou knížku!

    OdpovědětVymazat
  2. Mně to připomnělo knihu Vidím to, co vrah, je taky thriller pro náctileté, a musím říct, že jsem si u ní taky skvěle odpočinula. Tak třeba mrknu i po téhle knize, jinak hezky napsaná receze! :)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová