Mám se fajn, je mi skvěle

13:30

Ahoj krásky, 
tak jak si užíváte víkend? Nadpisem tohoto článku bych velmi ráda mluvila za sebe, ovšem chtěla jsem poukázat na fotku našeho miláčka Tobyho, kterému se u nás evidentně hodně líbí :) Po obědě si ustlal na naší posteli a usnul. Snad je u nás spokojený a bude nám dělat jen radost. Pokud jde o mě, potřebnou energii se mi nabrat zatím nepodařilo. Včera od dvanácti hodin odpoledne skoro do osmi hodin do večera jsme slavili narozeniny a mé plány na vylepšení a uvedení blogu opět do normálního provozu jsou ta tam. Vše tedy začne nejspíš od pondělí. Štve mě to. Nerada ruším plány nebo je přesouvám na někdy jindy. Co se ale dá dělat. 

Dnes se mi podařilo pro vás napsat několik článků, ale pokud jde o zbytek dnešního dne, budu zaměstnaná školou. Momentálně jsme do hloubky v češtině probírali dílo Viktora Dyka - Krysaře, do  kterého jsem se doslova zamilovala. Je to snad jedno jediné dílo k maturitě, které mě přitáhlo tak obrovským způsobem, jako právě Krysař. Zítra bych měla dočíst Proměnu od Franze Kafky a v úterý mě čeká prezentace do biologie na Zebru stepní. Doufám, že se mi bude dařit dodělat slíbený design a aspoň jednou denně tu zveřejnit nějaký článek :) 


A  jaký víkend byl ten váš? 
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Beruško držím palečky, ať to vše zvládneš =* Tobýček je prostě krásný =* Miminko jedno. Obě knihy jsem také četla a musím říct, že více se mi líbila asi spíš Proměna, Krysař nebyl špatný, ale asi mě tolik neoslovil. Každopádně tfuj tfuj, ať ti "zebra dobře dopadne" =) Držíme ti společně s mým zebřím blogem palečky a těším se na články i design =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, beruško, děkuji ti :-* takové komentáře od tebe mě vždy potěší a dodají mi trošku toho odhodlání se tím vším prokousat ;) My máme na češtinu 27 letou učitelku, která ty díla skutečně vezme skrz na skrz a takovým stylem, jakým to dopadává mě Krysař prostě učaroval :) Zebra mě napadla právě skrz tvůj blog :-* všechny má oblíbená zvířátka už byla zabraná tak jsem si řekla, proč ze skvělého zebřího vzoru neudělat můj referát do biologie?:D :-*

   Vymazat
 2. Páááni, pejsek je nádhernej... Co je to za rasu?:)) Už podle toho, jak si hezky spinká soudím, že se u vás bude mít fajn:))
  Snad budeš mít brzy volněji a více času:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) je to Rotvajler :) Když spí, tak je skutečně nehodnější :D ale jinak je to taky zlato, sem tam mi ožužlá nějakou tu bačkoru ale jinak je to zlato :) snad mu to vydrží :)

   Vymazat
 3. júúúj ako si tam spokojne leží :) zlatý je :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová