pátek 12. dubna 2013

Miluju a maluju...

Ahoj krásky,
konečně je tu pátek a s ním i jeden článek na mém blogu. Copak chystáte na víkend? Já už druhý den pilně pracuji na jednom DIY projektu, který tvořím v pokoji a doufám, že se mi povede a zároveň bude i brzo hotov. Co přesně tvořím neprozradím, jen k tomu potřebuji hodně štětců různých velikostí a taky pevné nervy. Jelikož byl můj pradědeček velmi šikovný malíř, který kreslil jeden obraz za druhým, trpělivost a smysl pro detail jsem zdědila asi po něm :) Vše poctivě fotím a napadlo mě, že bych z tohoto vylepšování zdí mohla napsat i nějaký článek. No, uvidíme :)

Během víkendu bych opět chtěla stihnout přichystat několik článků, hlavně recenze a nějaké to líčení, aby tu bylo na co koukat. Mám pro vás také nachystané výrobky, které jsem stačila za měsíc březen spotřebovat, ale nějaký skřítek mi odnesl kabel od zrcadlovky do pc, takže zatím fotky nemohu stáhnout. Snad se brzy najde ;)

Pokud jde o giveaway, která na mém blogu probíhá, během příštího týdne bych ji chtěla ukončit, takže pokud jste se ještě nezapojili, můžete tak učinit. Stačí kliknout na ikonku v menu :)

Přeji všem krásný pátek!
Vaše A.

3 komentáře:

 1. Krásný článek :) těším se na další :))

  Zvu tě na svojí první GA!!! :))) BYLA BYCH RÁDA ZA TVOJÍ ÚČAST :)

  http://nikol-kach.blogspot.cz/2013/04/prvni-giveaway-pro-vas.html :)

  OdpovědětVymazat
 2. Těším se až ukážeš co tvoříš :))

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 3. Jsme na tvůj výtvor velice zvědavá,co se ti hezkého povedlo. :)

  OdpovědětVymazat