Opožděně WHOTW aneb co se dělo o víkendu

15:11

Ahoj krásky,
přináším vám stručný přehled toho, co se dělo o víkendu. Normálně bych psala včas a to hned v pondělí, jak je zvykem, ale kvůli našemu "mimču", které si získalo veškerou naší pozornost kolikrát ani nezapnu za celý den notebook nebo televizi. Celý pátek po škole jsem připravovala věci pro pejska. Několik hodin jsem se tu piplala s velkým pelíškem, nebo spíš ohrádkou, ve které měl původně pejsek být. Jelikož je to ale závislák , celý pokoj jsem polepila igelitovýma bublinkama a běhá tu tedy s námi. Od soboty tedy máme o zábavu postaráno. Je to naše zlato. Zbytek víkendu se nic nedělo. Pořád jsme tu s Tobym. Na velikonoční pondělí jsme se jeli podívat k nám domů a za babičkou, ukázat pejska.

Přiznám se, že od té doby, co už jsme tu 3 jsem učení ani neotevřela. O to víc mě udivuje, jak se mi povedlo včera dostat 1 z testu z psychologie a dnes 1 z českého jazyka ze zkoušení :D Rozhodně si nestěžuju :) Pokud jde o blog, ve volném čase kdy Toby spí a já nemám nic do školy se snažím psát na blog. Připravila jsem pro vás další recenzi na produkt určený na vlásky a odpověděla jsem na vaše komentáře :) Budu se snažit vše zvládat, aby blog nezaostával a bylo tu pořád co číst ;)

Také jsem objevila kouzlo obrázků KEEP CALM ;) :D

Pokud jde o probíhající giveaway... Jen tak ji ukončovat nebudu. Nechám ji tu ještě nějaký čas probíhat a ukončit bych ji chtěla za pomocí videa. Doufám, že mě někdo opět nenařkne z toho, že jen slibuji a nic vám nechci poslat :D Díky!

Přidávám fotku Tobyho pořízenou o víkendu. Přiznávám, že růžový obojek může být trochu matoucí :D Ale je to kluk. Tento obojek jsme mu dali pouze na to, aby si na něj začal trošku zvykat.

A jaký víkend jste měli vy? A jak jste holčiny dopadly na velikonoční pondělí?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. On je úžasný!! :)) Pomalu se na jeho fotky začínám těšit více, jak na kosmetiku apod. =D

  OdpovědětVymazat
 2. tak ten je rozkošný!chcem ho domov. :)

  OdpovědětVymazat
 3. no ten je úžasnej ! tak toho bych si nastěhovala do postele a spal by se mnou :D:D::D:

  My Little World By Lori De Vaga

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová