Recenze Lirene Micelární voda na obličej a oči 3 v 1 - recenze

16:00

Ahoj krásky,
dnes tu pro vás mám recenzi na micelární vodu Lirene. K této micelárce jsem se dostala přes únorový Ladybox, ve kterém byla v plném balení. Po velkém boomu, co se doslova s micelárkami všude roztrhl pytel jsem na tuto vodu byla zvědavá. Doposud jsem o žádné jiné kromě Biodermy neslyšela.


Abych byla upřímná, tato voda mě zklamala na celé čáře. Vezmeme to popořadě. Pokud jde o její obal, je to jeden z těch klasických, je sice hezky funkční, ale to je asi tak vše. Micelárka slibuje dokonalé odlíčení pleti i očního make-upu. Další blbost. Oči vám neodlíčí, pouze vám vše rozmaže a vám nezbude nic jiného, než sáhnout po jiném přípravku na odlíčení. Pokud jde o čištění pleti, i to není zrovna nejlepší. Nějaká snaha o sundání make-upu by zde byla, ovšem chce to hodně si s vodou vyhrát a pleť čistit skutečně důkladně. Navíc asi největší věc, která mi vadí, je ta, po použití vody mi přijde pleť hrozně ulepená a nepříjemná na dotek.


Tato voda má příjemnou jemnou vůni, která podle mě nikomu nebude vadit a nijak ho dráždit. Dá se sehnat v drogeriích i na internetu a to za cenu, která se pohybuje od 60,- do 90,-. Jelikož mi voda vážně nesedla a znovu bych si ji rozhodně nepořizovala, dostává ode mě pouze jeden bod a to za svůj obal a vůni.
 1 bod z 5

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Určitě oproti Biodermě je horší, ale zase u hodně slečen může zvítězit kvůli ceně.

  OdpovědětVymazat
 2. Hezká recenze:) Je zajímavé, jak každému sedne něco jiného. Já jí mám totiž zrovna moc ráda. Teď mám sice Biodermu, ale i s Lirene se mi odličovalo v pořádku:)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak mě zase vyhovuje. Krásně mi voní a jak pleť tak i oči mi odlíčí, takže já jsem s ní spokojená =), ale sto lidí, sto chutí no ;).

  OdpovědětVymazat
 4. V podstatě s tebou ve všem souhlasím, taky jsem dělala recenzi :)

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za recenzi. Vím, co si nekoupím.

  OdpovědětVymazat
 6. Vidíš a podle mě tohle je jedna z těch lepších levných micelárních vod. Mě odlíčí stejně jako micelární voda od Biodermy.

  OdpovědětVymazat
 7. ahoj pozývam ťa na moju GA kde možeš vyhrať vyrobky balea i essence :)
  http://mimslady.blogspot.sk/2013/04/prva-giveaway-na-uvitanou.html

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová