neděle 28. dubna 2013

Speed and freedom

Ahoj krásky,
tak jak jste si užívaly víkend? Musím říct, že se mi po hodně dlouhé době povedlo tak trošku vypnout a nabrat potřebnou sílu na následující pracovní dny. Dopsat zameškané písemky, doplnit si známky, absolvovat čtrnácti denní praxi... Jo, tohle mě bude v květnu čekat. Pryč ale od školy a hurá zpět k blogu.

Doma se mi sešlo několik nových produktů, takže opět přibude pár recenzí. Také mi dorazily balíčky, co jsem si objednala, takže tu bude i nějaká zmínka o nových kouscích v šatníku. Budou i nové nehtíky a napadl mě skvělý nápad na jedno jarní líčení, takže bych byl moc ráda, kdybych mohla vše uskutečnit a podělit se o mé nápady s vámi :)


Pro zpestření přidávám jednu fotku na přítelově R1. Kdybych dosáhla nohama na zem a měla sílu v rukách, neváhala bych si na nějakou motorečku udělat papírky :D Je to celkem složité, když celý život jezdíte na koních, kde musíte mít ruce v klidu a otěže držet zlehka, pak si sednete na takový stroj a oni vám řeknou, že řidítka musíte držet silně :D

Když už jsme u těch koní ať už někde pod kapotou nebo těch čtyřnohých, naskytla se mi skvělá možnost zúčastnit se jedné vyjížďky, takže 4. 5. oblékám jezdecký úbor a vyrážím do polí! Určitě o tom něco napíšu a přidám i pár fotek ;)

Mějte se krásně!
Vaše A.

6 komentářů: