Všude dobře, doma nejlíp!

17:43

Ahoj krásky,
hlásím se vám po tří denní odmlce, která tu byla kvůli našemu povinnému školnímu semináři. Musím se přiznat, že bych na něm zůstala klidně celý týden! Skutečně mě to tam bavilo. Na pokoji jsem měla své skvělé slečny a spolupráce s ostatními spolužáky v přírodě byla prostě super. Pokud jde o náplň, zabývali jsme se především médii a to např. reklamou, jak v ní vystupují muži a ženy, jak se vyvolává mediální panika, rozebrali jsme si i zprávy na ČT1 a na Prima Family (člověk by nevěřil, co vše se dá z pouhého pozorování poznat), rozebírali jsme nejen moderátory, ale celé studio nebo sled zpráv. Seminář mi hodně dal a jsem ráda, že jsem ho absolvovala.


Pokud jde o blog, do konce víkendu bych toho chtěla dost stihnout, ale nevím, zda mi vše vyjde časově. Doufejme, že ano. Mám tu pro vás několik recenzí, také tak dlouho slibované DIY, mezi články je i nějaký návod na líčení a nezapomenu ani na fotky z Instagramu :)

Ve volné chvíli jdu omrknout vaše blogy a okomentovat článečky ;) Jsem zvědavá, co vše tu za tři dny přibylo :)

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. musim pochváliť tvoj desing :) jednoduchý a krasny :)
    http://eeverywomen.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová