AVON face pearls - recenze

15:05

Ahoj krásky,
po dlouhé době tu máme opět jednu recenzi. I když mi táhne na dvacet, od své mámy vždy něco ke dni dětí dostanu :D Vím, že ten ještě nebyl, ale aby jste tomu rozuměli, letos jsem se sestrou obdržela dárečky s předstihem :) Byly to právě tři výrobky od Avonu, které obohatily moji kosmetickou sbírku a já vám právě teď přináším recenzi na jeden z nich.


Jedná se o rozjasňující perly na tvář. Přiznám se, že sama bych si z Avonu nejspíš nic neobjednala. Když se mi do rukou dostane nový katalog, prolistuji ho, očuchám pánské vůně na parfemovaných stránkách a tím to končí. Veškeré novinky se většinou za pár týdnů dají sehnat o dost levněji. Takže i kdyby se mi tedy něco líbilo, vyčkávala bych :) Teď už ale k recenzi.

Osobně tvářenky moc nepoužívám, nevím, připadám si potom jak Marfuška z Mrazíka. Každopádně když už sáhnu po nějakém výrobku tohoto typu, většinou se jedná o bronzery, kterými jen zvýrazním kontury obličeje.

Začnu samotným obalem. Černá je prostě klasika a nedá se s ní nic zkazit, proto "palec hore". Perly se nachází v kalíšku, kde jsou utěsněny molitanovou vycpávkou. To se mi líbí, perly se alespoň nerozbijí při každém přemístění. Po oddělání vycpávky na vás vykoukne 115 zapečených perel :D Jo, spočítala jsem je a to jen kvůli vám. Ty jsou laděny do různých odstínů růžové.Abych byla upřímná, nevím, zda je pěnová vycpávka u perel určená jako aplikátor nebo jako pouhý vychytávka k zabránění pohybu perel samotných. Já perly nanáším štětcem na tvářenku. Pokud se vám nepodaří na štětec nanést barvu, doporučuji s perlami trochu zatřást. Mělo by se z nich uvolnit trochu barvy, která se pak na štětec bude snadněji nanášet.

S pigmentací jsem spokojená. Nemám ráda příliš výrazné tváře, takže při jejich zvýrazňování se držím dost při zemi :) Perly se dají rozhodně používat pro  každodenní líčení.


Dostávají ode mě 4 body z 5 možných. Bod jim utekl za to, že pro mě nejsou výrobkem, po kterém bych sáhla sama a dokážu se bez něj obejít. Každopádně když už je mám, budu se je snažit používat jak jen to půjde.
K dostání jsou v samotném katalogu nebo na internetu za cenu, která se pohybuje od 200,- do 250,-.
Máte s perlami zkušenosti?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

9 komentářů

 1. O víkendu je budu mít doma, tak uvidíme, stráááášně se na ně těším, měla jsem je již jednou a byla jsem spokojená, ale pak mi jednoho dne nechtěně perličky utekly do vodního potrubí a už jsem je nikdy neviděla, budu si tentokrát dávat větší pozor ! :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé :D To by mě teda naštvalo kdyby mi všechny utekly :D

   Vymazat
  2. No hele byla to rychlovka, bylo mi to líto,ale co stalo se no... :( :D O víkendu budu mít nové, tak snad je nečeká stejný osud, ale já věřím, že ne ! :D

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Jsou :) jen se bojím že mi tu zůstanou nedotčené :(

   Vymazat
 3. Jsou super! Krásně rozzáří pleť.
  Nicol

  OdpovědětVymazat
 4. Měla jsem tyto perly od různých značek, hlavně proto, že se mi líbí, přijde mi to jako super originální výrobek :-) Jinak je skoro nepoužívám :-))

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat
 5. Great blog!!! <3

  http://linde-lo.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová