úterý 14. května 2013

Blogová dovolená na dobu neurčitou

Ahoj krásky,
jak si užíváte dnešního dne? První věc, kterou tu chci udělat je to, že se vám omlouvám za svoji neaktivitu a tím myslím tu neaktivitu, která tu byla a která tu bude. Moc mě to mrzí ale momentálně tak nějak nemám chuť, čas a ani náladu vymýšlet nové články, všechno fotit a zaznamenávát.. Snad mě chápete. Ve škole toho po nás chtějí najednou hrozně moc, navíc mě čeká čtrnácti denní praxe v účtárně, takže se na nějaký čas zahrabu do papírů.

Hrozně moc si vážím těch slečen, které se mi ozvaly ať už na FB nebo na mail, co se se mnou děje a dělaly si tak trochu starosti. Děkuji především tobě Andrejko! <3 

Když na pc tak často nebývám, ani jsem nezaznamenala, že mi na Krásné vydaly další článek, který jsem psala už před nějakou dobou. Přidávám ho tedy až teď :)

Jakmile bude trocha času a hlavně nálady, určitě se vám ozvu a blog uvedu opět do plnohodnotného provozu!Mějte se krásně!
Vaše A.

8 komentářů:

 1. Naprosto Tě chápu, užij si blogovou dovču! :*

  OdpovědětVymazat
 2. Odpocivej a drz se :-* kdyby neco, vis, "kde me najit" <3

  OdpovědětVymazat
 3. Chápem ťa :) Ja vás blogerky často obdivujem za to, čo robíte. Ja som rada, keď si nejaký ten blog stihnem prečítať a vy okrem toho musíte tie články tvoriť, fotiť a vymýšlať.... Noooo ale dúfam, že sa čoskoro vrátiš :)

  OdpovědětVymazat
 4. Rorumím, poslední dobou se já občas nutím do blogu. Protože je méně času...a když už ten čas je,tak ho chcu trávit co nejvíce s mými blízkými a hlavně i sama se sebou...Takže teď nepřispívám tak často, ale zatím nepociťuji si dát úplnou pauzičku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já teď taky blog vůbec nestíhám , ale nějak to zatím zvládám ... Už to chce prázdniny ! :D :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne pery :)

  + Pozývam Ťa k sebe na giveaway :) ↓
  http://blog-de-la-licorne.blogspot.sk/2013/05/giveaway-with-oasap.html

  OdpovědětVymazat
 7. Já už se tedy těším, až se vrátíš :-)

  OdpovědětVymazat