Blogová dovolená na dobu neurčitou

14:26

Ahoj krásky,
jak si užíváte dnešního dne? První věc, kterou tu chci udělat je to, že se vám omlouvám za svoji neaktivitu a tím myslím tu neaktivitu, která tu byla a která tu bude. Moc mě to mrzí ale momentálně tak nějak nemám chuť, čas a ani náladu vymýšlet nové články, všechno fotit a zaznamenávát.. Snad mě chápete. Ve škole toho po nás chtějí najednou hrozně moc, navíc mě čeká čtrnácti denní praxe v účtárně, takže se na nějaký čas zahrabu do papírů.

Hrozně moc si vážím těch slečen, které se mi ozvaly ať už na FB nebo na mail, co se se mnou děje a dělaly si tak trochu starosti. Děkuji především tobě Andrejko! <3 

Když na pc tak často nebývám, ani jsem nezaznamenala, že mi na Krásné vydaly další článek, který jsem psala už před nějakou dobou. Přidávám ho tedy až teď :)

Jakmile bude trocha času a hlavně nálady, určitě se vám ozvu a blog uvedu opět do plnohodnotného provozu!Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Naprosto Tě chápu, užij si blogovou dovču! :*

  OdpovědětVymazat
 2. Odpocivej a drz se :-* kdyby neco, vis, "kde me najit" <3

  OdpovědětVymazat
 3. Chápem ťa :) Ja vás blogerky často obdivujem za to, čo robíte. Ja som rada, keď si nejaký ten blog stihnem prečítať a vy okrem toho musíte tie články tvoriť, fotiť a vymýšlať.... Noooo ale dúfam, že sa čoskoro vrátiš :)

  OdpovědětVymazat
 4. Rorumím, poslední dobou se já občas nutím do blogu. Protože je méně času...a když už ten čas je,tak ho chcu trávit co nejvíce s mými blízkými a hlavně i sama se sebou...Takže teď nepřispívám tak často, ale zatím nepociťuji si dát úplnou pauzičku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já teď taky blog vůbec nestíhám , ale nějak to zatím zvládám ... Už to chce prázdniny ! :D :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne pery :)

  + Pozývam Ťa k sebe na giveaway :) ↓
  http://blog-de-la-licorne.blogspot.sk/2013/05/giveaway-with-oasap.html

  OdpovědětVymazat
 7. Já už se tedy těším, až se vrátíš :-)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová