čtvrtek 2. května 2013

My new spring nails

Ahoj krásky,
na začátek bych se chtěla opět omluvit za to, že blog začíná být trochu nuda, ale ve škole na nás (jako obvykle) navalili všechno na poslední chvíli. Za celý rok nic a najednou mám dělat 3 seminárky? Skvělý! Momentálně máme projektový týden, kvůli maturitám. Dnes jsme byli na návštěvě místního archivu a navštívili jsme i jedno K-centrum, ve kterém jsme se dozvěděli něco o drogově závislých apod. Skoro každý při pohledu do kádě s použitými jehlami odcházel s bledou tváří domů. Zítra nás čeká bádání v místní knihovně, tak jsem zvědavá, co si na nás kdo přichystá. Tyto aktivity vysvětlují to, proč je blog tak trochu nuda.

Ve volné chvíli se snažím alespoň něco přichystat, ale málo kdy se mi povede nějaký pořádný článek dotáhnout do konce. Navíc tu u nás už druhý den pořád prší, takže nálada není taky zrovna nejlepší. Když jsem u toho počasí, právě kvůli němu jsem se rozhodla alespoň jarně naladit svoje nehty :) Kdo mě sleduje na isntagramu, ví, že moje ruce teď zdobí tyto krásné mint nehty s cirkusovými konfetami :)

Oba laky jsou od essence. Mint je odstín 146 that´s what i mint! a tooper jsou prosím cirkusové konfety. Bohužel si nevzpomenu na přesný název :-/ 

Nehty opět dorůstají, takže prosím omluvte délku :-/

Mějte se krásně!
Vaše A. 

7 komentářů:

 1. Ten glitrový mám taky... a to odlakování ti nezávidím :D Vůbec nejde dolů ;)

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 2. Ten mint odstín vypadá dobře :)

  OdpovědětVymazat
 3. Joo, tyhle glitrové laky od Essence jsou super, ale dostat je dolů je kumšt :D

  http://anesagill.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Mně se zase nezobrazují tvé nové články v bloggeru:(

  OdpovědětVymazat