Den Dětí strávený v koňském sedle

18:59

Ahoj krásky,
jak trávíte víkend? Máme tu nový měsíc a s ním i Den Dětí. I když mi táhne na dvacet a tento svátek by mi už delší dobu neměl asi nic říkat, i tak jsem od maminky dostala několik kosmetických drobností, za které jsem jí moc vděčná :) Radost mi udělá skutečně kdejaká drobnost, ale tu největší mi udělala moje kamarádka Janička, která za mnou vážila několika kilometrovou cestu v koňském sedle. Díky ní jsem poznala i novou slečnu, překvapije svoji jmenovkyni :D a nový přírůstek v její stáji.

Slíbila jsem několik příspěvků o mém návratu ke koním a myslím si, že tohle bude jeden z nich. Novým přírůstkem jsem měla na mysli rezavou kobylku, kterou vidíte na fotce. Původem pochází z Irska, kde běhala dostihy, ale momentálně má špatné nohy. Její osud mohl skončit tragicky. Její původní majitel ji dal na jednu veterinární kliniku, kde měla podstoupit rentgen. Bohužel si pro ní už nepřišel a tak se ji Verunka ujala. Kobylku to zřejmě zachránilo před utracením. No, i takový jsou mezi námi.


Každopádně chci Janičce moc a moc poděkovat za parádní odpoledne. U koní se mi podaří tak nějak všechny problémy a starosti hodit za hlavu a nic neřešit :) Omlouvám se za mé mrknutí na fotce :D Na focení jsem moc náladu neměla, šlo mi hlavně o to popovídat po dlouhé době ;)

A jak jste dnešní den trávily vy?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. To je úžasné. Víc fotek na koni, hlavně že jste, holky, nezmokly.

  OdpovědětVymazat
 2. Parada!! Konecne clanek o konich :) moc jsem se na neco takoveho tesila! Moc Ti to s nimi slusi a verim, ze jsou perfektnim relaxem!!

  OdpovědětVymazat
 3. Já když jsem byla malá jsem chtěla koně jako domácího mazlíčka:D:D
  Milovala jsem koně aji ted bych se klidně svezla hrozně se mi to líbí:) ,ale nemám možnost.

  OdpovědětVymazat
 4. já jsem nic nedostala :D
  u nás měl být dětský den dneska, měla jsem tam pomáhat, ale kvůli zápalavám se to zrušilo.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová