pondělí 3. června 2013

Jak roztomilá mohou být malá tajemství?

Ahoj krásky,
jak vám začal nový týden? Já už od od 6 hodin sedím na praxích a upřímně mám co dělat, abych to tu přežila ve zdraví. Bolí mě celý člověk, spala bych až bych brečela a počasí mi na náladě zrovna dvakrát nepřidá. Co bych vám ale tímto článkem chtěla říct..

 
 
Po dlouhé době jsem se pustila do čtení jedné knihy. Možná mě k tomu donutilo i to, že jsem ji dostala z webu Krásná.cz a měla jsem na ni napsat recenzi. Čtu ráda, ovšem ne vždy se na čtení najde čas a klid, abych z toho něco měla. Četla jsem knihu od Sary Shepardové a jednalo se o knihu s názvem Roztomilá malá tajemství. Pokud by vám název připomínal televizní seriál Roztomilé malé lhářky, tak nejste daleko od pravdy. Tato kniha je jakýmsi doplňkem celé seriálové řady, ovšem nijak neovlivní hlavní dějovou linii. Víc se dozvíte v samotné recenzi ;)

Sledujete PLL (Pretty Little Liars)? Těšíte se na 4. řadu?
Mějte se krásně!
Vaše A.

3 komentáře:

  1. Já jsem PLL nikdy nesledovala, ale všichni o tom hodně mluví, tak se na to asi budu muset taky někdy mrknout:) Kniha vypadá docela zajímavě, já mám te´d rozečtenou detektivku:)

    OdpovědětVymazat
  2. PLL neznám. Možná se po tom podívám a začnu sledovat. Recenzi si učitě příště přečtu a ráda.

    OdpovědětVymazat
  3. Recenzi jsem četla už na krasne :) Knížka vypadajn, na PLL koukám, takže jí dám možná šanci :) Když ji budou mít v knihovně)

    OdpovědětVymazat