Show must go on!

10:49

Ahoj krásky,
tak jak si užíváte víkend? U nás zatím svítí sluníčko, ale údajně by měly přijít nějaké přeháňky, tak jsem zvědavá, co se bude dít. Tento článek bude patřit mezi ty přehledové a plánovací a řeknu vám v něm, na co se na blogu budete moct těšit. Když bych se měla zaměřit na název článku...Řekla jsem si, že tyto prázdniny si chci užít, podívat se všude, kam sem chtěla /samozřejmě v rámci možností), vidět lidi, které jsem dlouhou dobu zanedbávala a zkrátka nesedět doma na zadku a hlavně se nenudit! :)

Pokud jde o tento víkend, objeví se tu nejspíš jen další článek tohoto typu. Za pár hodin se chystám na každoroční Dechfest v sousední vesnici. Ano, jak je patrné z názvu, jedná se o dechovou hudbu. Já ale nejedu "za písničkou", ale za moji úžasnou kamarádkou A., kterou uvidím poprvé za tři roky. Po celou tu dobu co se známe si píšeme ať už přes facebook nebo přes smsky a řeknu vám, že v A. jsem našla svoji spřízněnou duši. Je to někdo, komu můžete říct cokoliv a dostane se vám od něj jak pochopení, útěchu tak i nějakou radu. Že by to bylo tím, že A. je také Váha? Dost možná :) Pokud jde o outfit, chystám se obléknout asi po dvou letech puntíkované retro šatičky ve stylu 60. let, k nim bílé balerínky, v případě chladného počasí bílé sáčko a do natupírovaných vlasů bílou elastickou čelenku. Pokusím se vše nafotit aby bylo na co koukat :)


Přikládám i jednu fotku ze včerejšího focení. Bohužel mi sestra/fotografka odjela na 14 dní na tábor, takže teď nemám nikoho, komu bych mohla svěřit zrcadlovku.

Na neděli nic zvláštního neplánuji, ovšem v pondělí toho bude víc. Chystám se do města na menší nákupy, takže pokud bych ulovila nějaké nové výrobky, můžete se těšit na recenze. Zaměřím se především na dekorativní a samoopalovací kosmetiku.

A jaké jsou vaše plány na víkend/prázdniny?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Ta ofina ti sluší!!:** Skvělé boty.

    OdpovědětVymazat
  2. nádherné boty :)
    sledujem tvoj blog a nelutujem :)
    http://natalyburtonweb.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová