Včera bylo pozdě...

19:23

Ahoj krásky,
po nějaké době vás všechny zdravím! Zatím neplánuji trvalý návrat na blog, ale za těch pár týdnů se událo několik věcí, o které bych se s vámi chtěla podělit.

Asi jako první věc bych měla zmínit to, že můj blog oslavil 11. 6. 2013 svoje PRVNÍ narozeniny. Nezapomněla jsem na ně, velký článek o tom co mi blog za tu dobu dal a vzal se tu rozhodně postupem času objeví. Tímto mu tedy přeji všechno nejlepší a doufám, že spolu ještě něco zažijeme ;)

Cherry Chocolate Chip Layer Cake

Další věc je ta, že jsem úspěšně dokončila třetí ročník studia veřejnosprávní činnosti! Tento týden jsem si dopsala všechny písemky, nechala se vyzkoušet a teď už zbývá jen odmaturovat. Nebýt přestupu, mohla jsem si teď užívat maturitního vysvědčení a věčného volna :) Ale co, alespoň jsem si prodloužila mládí. Každopádně, co se školy týče, od září na sebe chci být skutečně tvrdá a připravovat se co nejintenzivněji. Tak snad mi to vydrží :)

(13) Tumblr

S přibývajícími venkovními teplotami jsem si řekla, že se na pořádné léto začnu připravovat. Nakoupila jsem si několik samoopalovacích přípravků. I když jsem nikdy předtím nic podobného nezkoušela, s výsledkem jsem byla víc jak spokojená! Takže určitě do budoucna připravím nějaký článek a dokumentaci mého opálení ;)


Vázne blog, vázne i moje aktivita na webu Krásná.cz :( Skutečně nevím o čem psát... Každopádně dnes se na něm objevil jeden článek, přesněji jde o rozhovor, který mi poskytla moje kamarádka, která si prošla sebepoškozováním-řezáním. Pokud by vás rozhovor zajímal, stačí kliknout na odkaz.

Facebook


Přeji vám krásné dny plné sluníčka!
Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Gratuluji k výročí, gratuluji ke zkouškám, k novému článku i k bronzovému tělu :-) A nic si z toho nedělej, já mám občas takový psací blog, že nezvládám ani nákupní seznam :-) Chce to dát si odstup a věnovat se chvíli něčemu jinému a pak se to zlepší!

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za gratulace Bellinko anaprosto s tebou souhlasím.. člověk si musí dát čas od času trochu pauzu a ono se to pak zlepší.. tedy aspoň v to doufám ;)

   Vymazat
 2. Gratuluji k 1. narozeninám a dokončení 3. ročníku :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová