6km po ránu... a v žabkách!

15:30

Ahoj krásky,
dnes jsem vám slíbila ještě jeden článek, takže tady je. Poslední dobou mě dost štve jedna věc a to ta, že už moc nechodím pěšky. Tedy, aby jste tomu rozuměli, chodím, ale jak má člověk k dispozici auto, většinou prostě sedne a jede. Řidičák je fajn věc, ale i zlo zároveň. Tento problém mě trápil už delší dobu. Byla jsem zvyklá chodit pěšky pořád, ať už ze školy na autobusové nádraží, kde jsem většinou sehrávala velký souboj s časem, nebo se jen tak večer jít projít nebo proběhnout. I když teď většinu času strávím na koních, kde se člověku přece jen toho pohybu dostává poměrně dost, pořád mě tak nějak hlodalo svědomí a já si říkala, že to chce změnu.


Jednoho krásného dne jsem se rozhodla přespat u své babičky. V plánu jsem měla to, že jak bude ráno dědeček odjíždět do naší rodinné firmy, vezme mě s sebou. Ale co se nestalo. Moji milovaní prarodiče mi chtěli dopřát trochu toho spánku a s autem na mě nečekali. No co, řekla jsem si, dala jsem se trochu do kupy, oblékla se, nazula si žabky, přes rameno hodila zrcadlovku, kterou jsem sebou měla na vyfocení našeho Tobyho a vyrazila jsem směr domov. Vzdálenost mezi mým domovem a domovem mých prarodičů je těch 6km. Krásná stezka, díky které jste za chvíli v půlce vede přes chráněnou Hadcovu step. Odtud taky pochází pár fotek. Určitě časem pořídím lepší, fotky jsou pořizované až na poslední chvíli kdy mi došlo, že bych vám o mém putování mohla napsat.


Když stezka ze stepi končí, začíná silnice. Zastavilo mi 5 aut a 2 dodávky. 7x jsem tedy lidem oznámila, že nechci svést, že se ráda projdu. Cesta mi trvala ani ne hodinu. Celkem jsem se loudala a co si budeme povídat, tu nejlepší obuv jsem si taky nezvolila. I když musím zaklepat "ťuk ťuk", nohy nijak dodřené nebo otlačené nemám, takže to je jedině dobře. Každopádně musím říct, že už se cítím líp, když jsem cestu, kterou běžně absolvuji za volantem, zvládla i bez auta.

A co vy? Také se rády projdete?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Náhodou takové procházky jsou nejlepší :) Třeba ti to udělali schválně :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však já si nestěžuju :D Jak jsem řekla, procházka mi prospěla a mé svědomí už není tak černý, jako předtím :D

   Vymazat
 2. pekná príroda :) takéto prechádzky chýbajú aj mne
  to že by tu niekto zastavil a spýtal sa, či netreba zviezť, by sa tu nestalo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se taky divila, že mi někdo zastavil :D

   Vymazat
 3. Je to asi 3 týdny, co jsme s přítelem vstali ráno v 8 a už v půl 9 jsme šlapali po horách, celkem jsme ušli přes 20km :D...povím Ti, že nohy mě bolely ještě 3 dny!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Páni, to musela být tůra :D Kdybych měla s kým jít, určitě bych se něčemu delšímu taky nebránila ;)

   Vymazat
 4. Náhodou krásna prechádzka v krásnom prostredí :). Nebyť alergie tak si tam postavím aj dom :).

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová