Hlavně se toho nebát

14:23

Ahoj krásky,
kdo četl můj letní tag, ví, že o prázdninách ráda experimentuji s barvami na vlasy. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla PRO červenou. Na webu barev Palette jsem si našla barvu, která by pro mě měla být jak dělaná a splnit moje očekávání :) Takže zítra vyrážím do víru velkoměsta a bude se barvit :D


Vlasy nechci moc zatěžovat a rozhodně nechci, aby mi nějaká barva z vlasů odrůstala další dva roky, z toho důvodu radši sahám po malých palette pytlíčcích, se kterými je barva brzy vymytá. Myslete na mě ;) A hned jak bude po všem se můžete těšit na fotky :) 

Krásný den!
Vaše A. 

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Tak to jsem na fotky moc zvědavá! Taky ráda experimentuji, ale červené bych se asi bála. Je ale dobře že se to dá vymýt, protože tak jde předejít případné katastrofě :D

  OdpovědětVymazat
 2. no to sa veľmi teším. Dúfam, že ďalší článok už bude o nových vlasoch :).

  OdpovědětVymazat
 3. Ty pytlicky ti hlavu neobarvej - maximalne z toho jemnny cerveny nadech, ktery bude videt jen v lepsim svetle ;) Jestli chces cervenou a nechces zatezovat vlasy, zkus treba poctivou hennu (ne tu z DM).

  OdpovědětVymazat
 4. Veru, přeji hodně štěstí. Divím se, že máš tu odvahu !

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem zvědavá na výsledek! :)

  OdpovědětVymazat
 6. som zvedavá, demi to má na tej fotke nádherné.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová