MIXTURAM

17:35

Ahoj krásky,
není to moc dlouho, co mě oslovila parta pěti kluků z Moravy, kteří jako jediní v Evropě nabízí  možnost namíchat si vlastní potravinový doplněk. Tato možnost pro mě byla zcela nová a doposud jsem se s ničím takovým nesetkala, takže jsem na nabídku spolupráce přistoupila.


Zaujaly mne už samotné stránky. Hezky laděné, upravené, čiší z nich zdraví. Asi nejlepší věc je ta, že za pomocí krátkého dotazníku se vám vygeneruje, které suroviny by jste si do vitamínů měli přimíchat. Já jsem zvolila aktivovaný ječmen, kola semínko a chlorellu.


Aktivovaný ječmen Aktivovaný ječmen má vliv na osmotický tlak a přispívá k normální funkci organismu. Zlepšuje chuť a apetit. Hraje roli při redukci únavy, může posilovat tělo. Podílí se na normální funkci jater a žlučníku. Přispívá k normálnímu vylučování žluče. Může mít vliv na normální stav pokožky.

Kola semínkoKolové semínko, oříšek, je plod rostliny Kola, stále zeleného stromu, který se vyskytuje v tropických oblastech takřka po celé Zemi. Díky vysokému obsahu kofeinu se využívá jako prostředek k zahnání únavy a hladu. Obsahuje 74 % sacharidů, 9 % bílkovin, 2 % vlákniny a 2-3 % kofeinu. Kola podporuje hubnutí, přispívá k optimálnímu stavu tělesné hmotnosti a vstřebávání tuků. Dodává tělu energii, je vhodná při větší fyzické nebo psychické námaze. Pomáhá udržovat normální duševní a fyzické schopnosti. Kola podporuje energetickou bdělost, má stimulující a posilující vlastnosti, které přispívají k odolnost proti psychické a fyzické únavě. Díky vlivu kofeinu na trávící ústrojí se nedoporučuje užívat lidem se sklonem k pálení žáhy, žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Nedoporučuje se v období těhotenství.

Chlorella - Chlorella je druh mořské řasy, přispívá k normálnímu stavu a funkci imunitního systému. Podílí se na vitalitě organizmu, má pozitivní vliv při únavě. Má vliv také na normální funkci jater. Chlorella je základním zdrojem vitaminů a minerálních látek, podílí se na procesu odstraňování těžkých kovů z těla. V kombinaci s pektinem má vliv na optimální hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Má příznivý vliv na normální funkci žlučníku, jater a ledvin (orgány, které se podílejí na detoxikaci organizmu. Chlorella má vliv na optimální funkci metabolismu a trávícího systému.

Kdo by měl o samotné namíchání zájem, mohu mu poskytnout kartičku s kódem na 30,- slevu. Stačí mě kontaktovat emailem, nebo klidně i tady v komentářích. 

Chtěli by jste také něco takového vyzkoušet? Jak jste na tom vy a potravinové doplňky? 
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Já jsem zvědavá, copak sis tam namíchala ;)

   Vymazat
 2. jééj :) mne tiež má prísť, už sa neviem dočkať. Tiež som si tam dávala kola semienka ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také se budu těšit na článek Lucinko ;)

   Vymazat
 3. tak toto je veľmi zaujímavý a dobrý nápad! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to něco nového a třeba se to chytne ;)

   Vymazat
 4. Zní to moc dobře, skvělý nápad!!! :) Mimochodem super nový vzhled blogu!!!
  Nicol :))

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová