Slova MUSÍME SI POMÁHAT mi nejsou cizí

09:59

Ahoj krásky,
jak si užíváte víkend? U nás včera byla bouřka tak velká, že i když bydlím ve 3 patře, bála jsem se, aby nás to nevyplavilo :D Jsem optimista a beru to tak, že mám alespoň hezky umyté autíčko a a dnes můžu vyrazit do světa! No, do světa, přesněji asi do 15km vzdálené vesničky, kde se nachází  stáj, kterou navštěvuji asi od svých 12 let. Jak jsem tu už párkrát psala, opět bych se chtěla ke koním vrátit a momentálně mám možnost! Tímto bych vás chtěla i trošku nalákat a seznámit vás se Stájí Honzík. Nejedná se o obyčejnou stáj, Honzík je postižený jezdec a závodí v disciplíně, která se jmenuje paradrezura. Za sebou má několik mistrovských závodů i titulů. Pokud by jste měli zájem dozvědět se o stáji a Honzíkovi něco víc, stačí se podívat na naše stájové stránky, které najdete na:


Salvádor
Pokud budete mít zájem, můžete navštívit i naši novou fanpage na facebooku :) >> STÁJ HONZÍK <<

Mé plány na dnešní den jsou tedy jasné-sobotní den strávený v koňském sedle a když ne v sedle, tak alespoň u koní celkově. Při této příležitosti jsem se rozhodla probrat všechno své jezdecké vybavení a narazila jsem na jeden problém. K dispozici mám pouze jedny rajtky. Další, co mám, mají na koleni prodřenou kůži a ty, které jsem si chtěla vzít dnes mi jsou kapánek větší (viz. foto) 

Mám ale to štěstí, že se v mé rodině nachází moje téměř 80ti letá prababička, která má ruce ze zlata! Celý svůj život dělala švadlenku a na oblečení vám opraví skutečně všechno. Kde jsou ty časy, kdy mi šila šaty pro princeznu, kostým Červené Karkulky nebo sukýnku s vestičkou pro mažoretku. Právě proto doufám, že si prababička poradí i s tímto. Nepochybuji o tom, že něco vymyslí a rajtky upraví podle mých představ. 

A jaké plány máte na víkend vy? 
Mějte se krásně!
Vaše A. 

P. S.: Zítra klasicky články tak, jak na ně jste zvyklí ;) což je kosmetika, líčení atd. :P   

You Might Also Like

6 komentářů

 1. v takom prípade keď sú ti nohavice veľké by som sa potešila :) horšie by bolo keby si ich nemohla zapnúť :) skvelé, teraz máš postavu ako prútik :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsi zlaťučká a pěkný hubeňour:):P Užij si to :) Miluju koně, ikdyž z nich mám respekt:) Jsou nádherní!!

  OdpovědětVymazat
 3. Taková hubená! :))
  Chci tě pozvat ke mě na blog, kde je giveaway: http://barbarasway.blogspot.cz/2013/07/first-giveaway.html#comment-form

  OdpovědětVymazat
 4. To jsem ani netušila, že takhle miluješ koně. Nicméně v tomhle propršeném létě si asi ani moc nezajezdíš, že? Jinak má babička má taky ruce ze zlata a zašije, přešije a vykoumá úplně všechno. My nemít babičku, tak chodíme nazí:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Hey,
  Nice post... Would you like to follow each other on GFC and bloglovin..
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpovědětVymazat
 6. Taky jezdím na koních, miluji je:-) Za hodinku tam zase jedu :-D Taky moc rajtek nevlastním, nemá to smysl, měla bych je stejně hned špinavé a zničené! :-D
  Caatherine

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová