úterý 30. července 2013

Sweet Pink mini Colorama & Essence hugs&kisses glitter topper

Ahoj krásky,
dnes jsem měla původně v plánu úplně jiný článek a na úplně jiné téma, ale jelikož mě doslova a do písmene nas.... Česká Pošta, budete si (no, já vlastně taky) počkat do zítřka :-/ Už delší dobu tu nebyla ukázka žádných mých nehtíků. Jednu mám ještě uloženou jako koncept společně i s návodem na nail design, ale jelikož čekám, až ho zveřejní na Krásná.cz, zůstává zatím nezveřejněn.

V létě by se měla barvám nejspíš popustit uzda a volit takové barvy, které nezůstanou bez povšimnutí. Já však momentálně na takové barvičky nemám náladu. Naopak, sáhla jsem po jemném světle růžovém laku od Maybelline New York z řady mini Colorama (je to jediný lak od nich, co mám, na kterém není psaný odstín, všechny ostatní ho mají) a aby nehty nebyly obyčejné, přetřela jsem je i glitter topperem od essence z řady hugs&kisses.


Pokud jde o mé nehty, délku nebo vzhled celkově, dostaly teď celkem zabrat. Kvůli koním jsem je zkrátila, po práci mám většinou ruce vysušené a ano, jsem lump, ale moc hydratace jim nedopřávám. Zkusím se do příště polepšit ;) 

A jak se vám nehty líbí?
Mějte se krásně!
Vaše A. 

3 komentáře:

 1. Hezké nehty a hezký lak :) nějaký takový už musím také pořídit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě uplně mrzí, že jsem si ten Essence hugs&kisses nekoupila... je krásný snad v jakékoliv kombinaci...

  OdpovědětVymazat
 3. krásne kombinácia, ja mám tiež rada tento lak :)
  Sunrise of my life :)

  OdpovědětVymazat