Temné fialové líčení inspirované *Deni Veveričkou*

13:42

Ahoj krásky,
není tomu ani půl hodina co jsem na blogu Deni Veveričky objevila její nové fialové líčení. Okamžitě jsem se do něj zamilovala! Fialovou barvu mám ráda a všechny Danielčiny líčící tutoriály a inspirace miluju! Právě díky jejímu blogu jsem se do líčení pustila. Tímto jí moc děkuji za skvělou inspiraci.

Rozhodla jsem se tedy toto líčení vyzkoušet a zkusit pro vás vytvořit návod a postupem a s výrobky, které jsem při tom použila.


1 + 2. První věc, kterou jsem udělala, bylo nanesení bílé kajalové tužky essence na celé pohyblivé víčko i pod obočí. Momentálně jsem bez oční báze a po dlouhodobé zkušenosti se mi bílá tužka osvědčila a teď jako podklad pod oční stíny nic jiného nepoužívám. Na obrázku číslo 1 je tužka pouze nanesená, na obrázku číslo 2 jsem tužku rozmazala klasickým shader štětcem. Nebojte se ji rozmazat i do obočí, které budeme nakonec zvýrazňovat, a na krajích tužku rozetřít do ztracena.

3. Když je tužka rozetřená po celém víčku, na víčko jsem nakreslila černou linku (kajalová tužka essence). Nemusíte si u ní nijak hrát s "ocáskem", protože jí budeme stejně rozmazávat.

4. Do ohybu oka naneseme světlý fialový stín. Na obrázku ho můžete vidět pouze nanesený, rozhodla jsem se stíny rozblendit mezi sebou až nakonec.

5. Černou kajalovou tužkou od essence jsem také udělala linku v očním ohybu. Na ni naneseme tmavý fialový stín a vše rozmažeme do ztracena směrem k obočí.

6. Nakonec černou tužku naneseme i na spodní water line a namalujeme řasy. Můžeme použít i umělé pro celkové zvýraznění oka.


Na závěr přidávám originální návod od Danielky, podle kterého jsem se snažila toto fialové líčení vytvořit. No, snad se mi to alespoň trošku povedlo.


Jak se vám líčení líbí? Máte rády fialové stíny? 
Přeji krásný den!
Vaše A. 

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Líčení Deni i tvoje je nádherné :)

  OdpovědětVymazat
 2. obe sú veľmi krásne :))) a umelé mihalničky tomu dodali skvelý šmrnc ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné líčení, povedlo se na jedničku :)

  OdpovědětVymazat
 4. Wooow! To je něco úžasného!! Jste holky šikovné, obě!! na fotce ti to neskutečně sluší!
  Nicol :)

  OdpovědětVymazat
 5. Deni je výborná! Její líčení nemá chybu... I tvoje se skvěle povedlo:))

  OdpovědětVymazat
 6. Líčení ti fakt moc sluší, fialová ti sedne. :-) Já osobně mám fialovou moc ráda :-)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová