Tyrkysové líčení inspirované vlogerkou Carli Bybel

15:42

Ahoj krásky,
u líčení asi nějakou chvíli opět zůstanu. Objevila jsem spoustu různých návodů na líčení a také hodně tzv. vlogerek, díky kterým mi čas strávený doma utíká mnohem lépe. Dnes jsem se rozhodla vytvořit líčení podobné tomu, které před pár dny uveřejnila moje nejoblíbenější vlogerka Carli Bybel. Nádherná brunetka s modrýma velkýma očima má skutečně parádní tutoriály a tohle rozhodně není naposledy, co se o ní tady na blogu budu zmiňovat.

Toto líčení jsem si vybrala hlavně proto, protože v něm Carli jako podklad pod stíny použila tyrkysové modré stíny Color Tattoo, které vlastním taky a stále pro ně hledám nějaké využití. Na celé pohyblivé víčko jsem tedy nanesla stíny CT. Poté jsem si vzala velkou paletu očních stínů od Elfu, vybrala si tyrkysově zelený stín a přetřela s tím původní CT (mrzí mě, že na fotkách nejsou po tyrkysově zelené ani památky :-/ ale v reálu to vypadá krásně). Pak stačilo oko vystínovat světle hnědým a poté tmavším hnědým stínem. Opomenula jsem linky, protože mi došly a já si stále nepořídila nové. Věřím, že oku by to dalo úplně jiný vzhled.


Carli jsem se každopádně nevyrovnala :D Ovšem její návody jsou skutečně moc fajn a určitě podle ní ještě nějaký make-up vyzkouším.


Sledujete také nějaké zahraniční b/vloggerky? Která je vaše nejoblíbenější?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Ano, ano, ano!! Jí zbožňuji, je nádherná a její líčení nemá chybu! :) Ovšem tobě se to také moc povedlo....;) šikula a tyrkysová ti moc sluší..;)
  Nicol

  OdpovědětVymazat
 2. Carli sledujem už dlho :) aj keď už nie tak pravidelne ako niekedy..je krásna a ty si jej líčenie úplne vystihla :) asi ho aj ja vyskúšam, aj keď nemám modré oči :D

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné stíny a moc povedené líčení! Tmavovláskám bude slušet.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová